Skelbimai / Nekilnojamas turtas / Parduoda /
PUIKUS NAMAS NETOLI MIESTO UŽ PATRAUKLIĄ KAINĄ!!!
PUIKUS NAMAS NETOLI MIESTO UŽ PATRAUKLIĄ KAINĄ!!!
Parduodu
Nekilnojamas turtas; Parduoda
Panevėžys
2018-08-09 13:01
PARDUODAMAS NAMAS LINONIŲ G., DAUKNIŪNŲ K., PANEVĖŽIO RAJ. NAMAS: 2015 metų statybos, dviejų aukštų, bendras plotas pirmas ir antras aukštas 130 kv.m., rūsys 65 kv.m. Sienos termoblokų papildomai 15 cm. šiltintos neoporu, vidaus sienos - gipsas, lubos gipso plokštės, OSB - plokštės, rūsys po visu namu, išbetonuotos grindys. Name išvedžiota elektros instaliacija, sudėti jungtukai ir rozetės, išvedžioti vandens ir nuotekų tinklai. Pirmo aukšto perdanga gelžbetonio perdengimo plokštės, antro aukšto - medinė. Namo išorė - dekoras, stogas – profiliuota skarda apšiltintas 20cm. mineraline vata, įrengta lietaus nubėgimo sistema, kaminas – gelžbetonio, apšiltintas ir apskardintas. SKLYPAS: 25 arai, drenuotas, įrengtas namo ir rūsio drenažas. Kieme įrengtas 10 kub.m. talpos vandebs rezervuaras iš gelžbetoninių vamzdžių. ŪKINIS PASTATAS: mūrinis 140 kv.m.: pirmame aukšte garažas 20 kv.m., viralinė (garažo ir vralinės grindys betonas), tvartas, perdanga gelžbetonio plokštė, antrame aukšte daržinė, yra rekonstrukcijai paruoštas projektas. Geras privažiavimas, iki Panevėžio 7 km. Daukniūnuose yra kelios parduotuvės iki jų apie 500 metrų, mokykla-darželis, biblioteka. Teka upės Sanžilė ir Nevėžis iki jų apie 1,5km. atstūmas. Puiki vieta kurti savo namus. Yra galimybė plėstis, parduodami šalia esantys sklypai iš abiejų pusių po 25 arus, paskirtis - namų valdos, juose taip pat įvestas vandentiekis ir nuotekos.

Kaina

72000 €

Miestas

Panevėžys

Kontaktinis asmuo

Raimonda

Telefonas

861706574

El. paštas

raimondalnt@gmail.com
Skelbimai
Reikalingi vamzdynų suvirintojai ir šaltkalviai montuotojai
Parduodu
Darbas; Siūlo darbą
Kaunas
2018-10-18 06:30
UAB "Elektrėnų energetikos remontas" (Kaunas) Pjaustymas elektra ir dujomis; Technologinių vamzdynų surinkimas ir montavimas; Gebėjimas skaityti darbo brėžinius; Suvirintojams ne mažesnė nei 3 metų suvirintojo patirtis, virinant vamzdynus TIG'u/argonu (suvirinimo procesai 111, 141); Gebėjimas organizuoti kasdienę veiklą; Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija); Darbai visoje Lietuvoje.
Variklių "gaivinimas" vandenilio dujomis
Parduodu
Paslaugos; Automobilių remontas
Panevezys
2018-09-03 08:13
Vandenilio dujomis HHO, atgaiviname "pridususius" vidaus degimo variklius.
30 €
Vandenilinis vanduo
Parduodu
Paslaugos; Grožis ir sveikata
Panevezys
2018-08-31 18:55
Vandenilinis vanduo. Orp ~ -400
10 €
Optikai - akiu klinikai,reikalingos konsultantes
Parduodu
Darbas; Siūlo darbą
Panevezys
2018-08-14 07:35
CV siųsti el.paštu brazysn@gmail.com
Anglų k. pamokos mokiniams, suaugusiems, įmonėms
Parduodu
Paslaugos; Mokymai
Panevėžys
2018-08-13 14:05
Mes Jums siūlome patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius individualiose anglų kalbos pamokose! Mokykitės individualiai su mokytoja ar su draugais, įgykite pasitikėjimo vartoti anglų kalbą kasdien, bet kur ir bet kada. Galite rinktis: *Verslo anglų kalba; *Bendrinė šnekamoji anglų kalba; *Skype pamokos; *Pasiruošimas anglų k. abitūros egzaminams; *Individuali pagalba mokantis anglų k.
10-12 €
NEKILNOJAMOJO TURTO SPECIALISTĖ RAIMONDA
Parduodu
Paslaugos; Kitos paslaugos
Panevėžys
2018-08-09 13:07
Aš, Raimonda, esu profesionali nekilnojamojo turto specialistė išmanau visų tipų objektų – butų, namų, sklypų, garažų, sodų ir sodybų – pardavimo ypatumus. Nekilnojamo turto specialisto darbas - atsakyti klientams į visus kylančius klausimus NT srityje ir suteikti efektyvią, bei maksimalią pagalbą nekilnojamo turto pirkimo ar pardavimo proceso eigoje. Būsto keitimas yra vienas svarbiausių sprendimų jūsų gyvenime, o tai yra mano rutina. Profesionali patirtis, ryšiai su įvairių profesijų atstovais, žingeidumas, bei meilė pačiam darbui padeda greitai, bei efektyviai spręsti kylančias problemas, ieškoti geriausių sprendimų, bei taip padėti kiekvienam savo klientui. Puikiai išmanau šiandieninę nekilnojamojo turto rinką, kasdien mokausi, esu atvira naujovėms. Visada stengiuosi suprasti, bei įgyvendinti savo klientų norus, bei lūkesčius, todėl kiekvieno, net paties įnoringiausio kliento poreikius nebijau paversti realybe! Mano motyvaciją dar labiau stengtis ir tobulinti savo įgūdžius skatina laimingas klientas, kuris vėl grįžta ar rekomenduoja mane kitiems. Grįžtamasis ryšys, ilgalaikių santykių kūrimas yra neatsiejama mano darbo dalis. Aš myliu savo darbą, o tai, kas daroma iš meilės- visuomet yra profesionalu, tikslinga ir atsispindi ilgamečiuose pasiekimuose. Savo darbą matau kaip reikalingą, prasmingą ir perspektyvią profesiją. Geriausias ir aukščiausias mano darbo įvertinimas, kurio visuomet siekiu - klientų rekomendacijos, šypsenos jų veiduose, bei ilgametė draugystė! MANO ŽINIOS + JŪSŲ NEKILNOJAMASIS TURTAS = SĖKMINGAS SANDORIS
sutartinė €
5ha dirbamos žemės Uliūnuose
Parduodu
Buitis; Flora, fauna
Panevėžys
2018-07-19 17:47
Parduodama 5ha dirbamos žemės sklypas Uliūnuose. Našumo balas 36, nustatyta 2002 metais.
7500/ha €
Aukštalipių paslaugos
Parduodu
Paslaugos; Statyba ir remontas
Kaunas
2018-06-22 08:54
Atliekame darbus aukštyje ir sunkiai prieinamose vietose. Plauname aukštu slėgiu fasadus, stogus ir kitus objektus, taip pat dažome. Hermetizuojame siūles, valome ir remontuojame lietvamzdžius, latakus. Genime ir pjauname sunkiai prieinamus ir avaringus medžius.
sutartinė €
Apsaugos darbuotojas (-a)
Parduodu
Darbas; Siūlo darbą
Panevėžys
2018-06-21 07:44
Panevėžio mieste įmonė ieško apsaugos darbuotojo parduotuvės ir objekto priežiūrai. Pirmenybė turintiems neįgalumą ir apsaugos darbuotojo pažymėjimą. Skambinti darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. Tel. 861007178.
Vamzdynu montavimas, rekonstrukcija
Parduodu
Paslaugos; Statyba ir remontas
2018-06-19 15:29
Suvirinimo darbai: vamzdynu (dujotekio, vandentiekio, kt.) montavimas / rekonstrukcija. Metalo lauzo pjaustymas dujomis. Skyliu grezimas 50mm 60mm 70mm 90mm 100mm 110mm Kiti suvirinimo darbai. Panevėžys ir aplink.
Įkelti skelbimą
Rodyti daugiau