naujienos.lt

Sirgaliai keičia madą

Sirgaliai keičia madą

Vakar, liepos 15-ąją dieną , baigėsi Pasaulio Futbolo čempionatas, kuriame triumfavo prancūzų futbolininkai. Daugelio akys viso čempionato metu krypo į futbolininkus, tačiau sirgaliai taip pat stebino savo pritrenkiančia atributika ir begaliniu savo šalies palaikymu.

 

Marškinėliai, kepurės, šalikai su mylimos komandos vėliavos spalvomis nuo seno matomi arenose, sirgalių tarpe. Tačiau, negi atributika po rungtynių turi keliauti giliai į spintą, o gal ją būtų galima pritaikyti kasdieniniame įvaizdyje?

 

Kiekvienose rungtynėse iš sirgalių galime tikėtis kažko naujo aprangos atžvilgiu. Bagetės rankose, milžiniškos skrybėlės, išpaišyti sirgalių veidai gal ir negalėtų tapti mūsų kasdieninio stiliaus detalėmis, tačiau marškinėliai, šalikai, šortai su sporto komandų simboliais vis dažniau matomi gatvėse ir parduotuvių vitrinose.

Prancūzų sirgalius, rankoje laikantis prancūzišką bagetę (google.lt nuotrauka)

Sirgaliai, palaikantys Kroatijos komandą (google.lt nuotrauka)

„Woolen Baltic“ parduotuvės savininkė bei dizainerė savo pirkėjams siūlo platų kepurių pasirinkimą, šios yra nuspalvintos įvairiausių šalių vėliavų spalvomis. Dizainerė tvirtai tiki, jog sirgalių atributika gali būti naudojama gatvėse, kaip kasdieninio stiliaus detalė.

„Woolen Baltic“ sukurtos kepurės (Gabijos Skaudickaitės nuotrauka)

„Woolen Baltic“ sukurtos kepurės (Gabijos Skaudickaitės nuotrauka)

Mūsų kalbintas hostelio savininkas Darius – stiprus „Lietuvos ryto“ fanas – į krepšinio rungtynes šios komandos atributika pasipuošia pats ir papuošia savo vaikus. Nors sirgaliaus marškinėlius apsivelka tik rungtynių metu, tačiau jis susižavėjo idėja, kad šiuos drabužius jis galėtų nešioti kasdien.

 

Garsūs dizaineriai dažnai naudoja sirgalių atributikos motyvus, kurdami naują drabužių asortimentą. Vienas jų- Shangguan Zhe savo kurtose kolekcijose naudoja skirtingų šalių vėliavų koloritą, sportinių aprangų detales. Ne išimtis ir „FCBarcelona“ parduotuvės. Jose galima įsigyti galybę įvairiausių kasdieniniam nešiojimui skirtų drabužių su šios komandos simboliais.

„FCBarcelona“ pardavinėjami marškinėliai (fcbarcelona.com nuotrauka)

Shangguan Zhe kolekcijos modelis, kuriame panaudota Prancūzijos vėliava (google.lt nuotrauka)

Komentarai

  • Sirgalių atributika visuomet bus populiari ir paklausi https://www.citysouvenirs.lt/sirgaliu-atributika-241 Žmonės domisi sportu, palaiko rinktines, mylimas komandas, tad savaime suprantama, jog nori bent iš dalies susitapatinti su komanda ar atskirais jos nariais. Net ir ne aukščiausio lygio komandų fanai dažnai turi marškinėlius ar mažesnius atributus ir tai yra savotiškai žavu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų