naujienos.lt

Pasaulio futbolo čempionato įtaka verslui

Pasaulio futbolo čempionato įtaka verslui

Planetos futbolo pirmenybės yra vienas populiariausių renginių pasaulyje, sutraukiančios daugybę žmonių prie televizoriaus ekranų. Šis renginys svarbus netik futbolo sirgaliams, bet ir verslininkams norintiems pasipelnyti.

Daugiausiai pajamų futbolo čempionatas atnešė barams ir restoranams, kur rinkosi žmonės stebėti varžybų. Pusė apklaustųjų praeivių gatvėse pasaulio futbolo čempionatą stebėjo viešose vietose, tokiose kaip: barai, restoranai ir fanų zonos. Kalbintų barų atstovai teigė, kad didžiausią žmonių srautą teko atlaikyti per pirmas trejas turnyro dienas ir žinoma čempionato kulminacijos metu – atkrintamosiose varžybose. Paklausus ar buvo koks nors specialus pasiruošimas prieš čempionatą, žinant jog bus žmonių antplūdis, atstovai atsakė, kad buvo patikrintos turimos maisto ir gėrimų atsargos. Esant reikalui, atsargos buvo papildytos. Taip pat buvo pasitelkta išankstinė reklama apie būsimas rungtynes. Žmonių kiekis priklausė ir nuo to, kokios komandos žaidė. Daugiausia žiūrovų sutraukė Brazilijos rinktinės varžybos.

Čempionato metu išaugo ir sportinės atributikos pardavimai. Internetinės atributikos parduotuvės „Super fanas“ atstovas teigė, kad perkamiausia buvo Brazilijos rinktinės atributika. Pašnekovas teigė, kad tikėjosi, jog perkamumas pasaulio futbolo čempionato metu bus didesnis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų