naujienos.lt
nuotr. (pixels)

Netikėti kainų skirtumai muzikos festivaliuose

Netikėti kainų skirtumai muzikos festivaliuose

Vasara – šilumos, geros nuotaikos ir muzikos metas. Į Lietuvą atvyksta daugybė dainininkų, atlikėjų ir kitų muzikos pasaulio žvaigždžių. Nenuostabu, kad šalies gyventojai gausiai lanko kultūros renginius, kartu ir muzikinius festivalius. Domėdamiesi jais pastebėjome, kad miestų geografinė padėtis dažnai turi nemažą įtaką renginių kainai.

Lygindami jas įžvelgėme, jog pasitaiko atvejų, kai to paties koncerto kaina skirtingose vietose gali skirtis net iki keturių kartų. Pavyzdžiui, Kauno Pažaislio muzikos festivalyje pasirodžiusio saksofonų kvarteto ,,BLATTWERK“  koncerto ,,Pašėlę saksofonai“ bilietai net keturis kartus pigesni už Vilniuje vyksiančio Kristupo festivalio, kuriame pasirodo minėta grupė su ta pačia muzikine programa. Tai ne vienintelis atvejis – tame pačiame festivalyje dalyvaujančios grupės ,,Son Del Nene“ pasirodymo „Svaiginanti  Kuba“ bilietų kaina du kartus lenkia Kauno Pažaislio festivalį.

nuotr. (pexels)

Pastebėję tokią tendenciją nusprendėme paklausti Lietuvos gyventojų, kaip jie vertina tokią situaciją ir ar tai keistų jų pasirinkimus. Vilniaus Katedros aikštėje kalbinti praeiviai į šią situaciją reagavo šypsodamiesi: „Džiaugiamės, jog Kaunas rengia koncertus mažesnėmis kainomis, tai traukia svečius ir skatina keliauti, aplankyti jau seniai matytą miestą.“ „Vilnius – Lietuvos širdis. Nenuostabu, jog renginio vietos kaina taip pat brangesnė, nesu linkusi situacijos vadinti negatyvia.“ Kai kurie apie šią situaciją išgirdo pirmąkart ir teigė, jog tokia žinia tikriausiai keistų jų sprendimus ir būtent dėl finansinių priežasčių jie šįkart rinktųsi pigesnį variantą.

O kokia jūsų pozicija? Ar tokie kainų skirtumai jums priimtini, kaip juos vertinate? Ar esate linkę jautriau reaguoti į kainas? Kurį variantą rinktumėtės?

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų