naujienos.lt

Monikos Marijos Paulauskaitės žinutė mažajai sau: „Nesijaudink!“

Monikos Marijos Paulauskaitės žinutė mažajai sau: „Nesijaudink!“

5-ojo sezono „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija užaugusi Kelmėje,o dabar jau ketverius metus gyvenanti Vilniuje pasiekė tiek daug:  gavo visažistės išsilavinimą,veda makiažo kursus ir dalyvauja „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte, kuriame yra viena iš mokytojų,tačiau jos apranga bei makiažo subtilybės užima taip pat svarbią jos gyvenimo dalį nuo pat vaikystės.

Monika Marija alfa.lt vasaros stovyklos spaudos konferencijoje pasakojo, kad jos meilė makiažui prasidėjo nuo didelio noro turėti  mažą kompiuteriuką ,vietoj kurio  iš sesers ji gavo akių šešėlių paletę.Šitaip ji pradėjo eksperimentuoti:  pradžioje makiažui naudojo tik neutralias spalvas, bet po truputį tapo ryškesnių, akį pritraukiančių atspalvių mėgėja . Dabar Monika Marija „Instagram“ platformoje yra sukūrusi atskirą paskyrą, dedikuotą būtent jos, kaip visažistės, kūrybai.

 

Lietuvos balso laidose tapo įprasta matyti Moniką Mariją su ilgom suknelėm bei aukštakulniais bateliais, tačiau šiandien, spaudos konferencijos metu, ji vilkėjo patogius marškinėlius, madingas kelnes ir rausvus sportbačius. Monika Marija pasakoja, kaip stipriai jos stilius keičiasi per visus jos gyvenimo metus:  „Aš nuo mažens labai mėgdavau eksperimentuoti, esu buvusi ir hipė, ir „rockstar“,  taip pat mėgau elegantišką stilių.“.

Monika Marija papasakojo, kad seniau labai rūpindavosi kiekviena gyvenimo detale, taip pat ir savo įvaizdžiu, bet dabar norėtų palinkėti sau ir kitiem: „Chill. Nesijaudink!“

Spaudos konferencijos transliacija galite pamatyti čia:

Moksleivių vasaros žurnalistų stovykla. Pokalbis su Monika Marija Paulauskaite.

Posted by Alfa Pramogos on 2018 m. Liepa 17 d., Antradienis

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų