naujienos.lt

Monika Marija Paulauskaitė iš arčiau

Monika Marija Paulauskaitė iš arčiau

Šeštojo Lietuvos Balso sezono nugalėtoja, dainininkė Monika Marija Paulauskaitė sutiko pasidalinti savo gyvenimo detalėmis su žurnalistikos stovyklos dalyviais Alfa.lt rengtoje konferencijoje. Atlikėja atvirai kalbėjo apie savo gyvenimą mieste, santykius su draugais ir užimtumą.

Monika Vilniuje gyvena jau ketvirtus metus. Kilusi iš mažo Kelmės miestelio dažnai pasigenda paprasto bendravimo. Jos manymu, didelis miestas suteikia mažiau galimybių bendrauti artimiau, tačiau kiekvieną minusą atstoja pliusas: viena vertus, grįžus namo Monika pajunta visų artumą, bet pažvelgus iš kitos pusės, kartais tas artumas gali būti varginantis.

 

Ir prieš, ir po Lietuvos balso konkurso ją visada gyvenime lydėjo artimųjų ir draugų palaikymas. Anketą užpildė paskatinta sesers ir draugų, nieko iš to nesitikėjo, tačiau po kiek laiko ji buvo pakviesta į akląsias perklausas. Konkurso metu Monikos ir jos draugų bendravimas tik sustiprėjo. Su labiausiai ją palaikiusiais Monika užmezgė dar stipresnį ryšį, tačiau buvo ir tokių, kuriems nepatiko jai teikiamas dėmesys.

 

Monika labai mėgsta keliauti ir tyrinėti lankomas vietoves. Bekeliaudama itin susižavėjo prancūzų kultūra. „Aš nuvažiuoju į Prancūziją ir jaučiuosi kaip namie” – šypsosi dainininkė. Vilniaus universitete ji pradėjo prancūzų filologijos studijas. Projekto metu studijas buvo nutraukusi, tačiau dabar jas tęsia. Monikos manymu, kultūrų pažinimas padeda praplėsti akiratį, todėl ji mieliau renkasi pažintines keliones, nei ramų poilsiavimą viešbutyje.

 

Atlikėja sako, kad tarp filmavimų, koncertų ir mokslų rasti ramybės minutę yra sunku dėl įtempto tvarkaraščio. Tačiau, ką tik grįžusi iš atostogų Monika teigia, kad viską galima suderinti, ypač tuomet, kai yra supama supratingų šeimos narių ir draugų.

 

Būsimiems atlikėjams M. M. Paulauskaitė pataria būti drąsiems, pasitikėti savimi ir ryžtingai siekti savo svajonių.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų