naujienos.lt

Monika Marija Paulauskaitė apie tai kaip iš mokinės tapo mokytoja

Monika Marija Paulauskaitė apie tai kaip iš mokinės tapo mokytoja

Monika Marija Paulauskaitė – atlikėja, išgarsėjusi po savo pergalės muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“. Šiandien, liepos 17 dieną ji apsilankė Alfa.lt ir žurnalo IQ žurnalistikos vasaros stovykloje, kurios dalyviams mielai atsakė į užduotus klausimus.

Dainininkė atviravo, kad po pergalės ,,Lietuvos balso‘‘ projekte ji jautėsi atsigavusi, savo vietoje, nejautė jokių blogų emocijų ar priešiškumo. Pergalės jai pasiekti padėjo vienas iš projekto mokytojų, garsus Lietuvos dainininkas D. Montvydas, su kuriuo ji dabar gerai sutaria ir bendrauja. Taip pat Monika pridūrė, kad prieš projektą jau šiek tiek mąstė apie patekimą į pačio D. Montvydo komandą.

Po pergalės atlikėjai buvo suteikta galimybė pačiai tapti mokytoja muzikiniame projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“. Ši žinia ją labai nustebino ji niekada nesitikėjo, kad jos gyvenimas kada nors taip greitai pasikis, bet ji jautėsi pasiruošusi, kiekvieną dieną stengėsi išmokti kažką naujo. Prieš atrankas Monika šiek tiek prisibijojo vaikų, nes kalbant su vaiku visada reikia kalbėti tiesiai šviesiai, tačiau dainininkė liko nustebinta vaikų dainavimo sugebėjimais, charizma, protu, entuziastingumu, gebėjimu kalbėti pilnais sakiniais. Ji prisipažino, kad kartais buvo sunku būti atvirai su vaikais ir jiems pasakyti ne, bet jautė, kad jeigu vaikas išties talentingas tuomet jų sugebėjimai ankščiau ar vėliau atsiskleis. Jos prioritetai renkantis dalyvius į savo komandą buvo nuoširdumas ir atsidavimas, kartais vaikams ne visiškai tobulai sudainavus ji vis tiek spausdavo mygtuką jei matydavo, kad vaikas dainuoja atsidavęs.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų