naujienos.lt
Naglis Bierancas (Asmeninio archyvo nuotr.)

Naglis Bierancas: socialiniuose tinkluose noriu išlikti savimi

Naglis Bierancas: socialiniuose tinkluose noriu išlikti savimi

„Alfa“ žurnalistikos stovykloje viešėjo socialinių tinklų žvaigždė, fotografas, šokėjas Naglis Bierancas, dar geriau žinomas kaip Naglimantas. Vaikinas išgarsėjo trumpais video įrašais, kuriuos kasdien skelbia savo „Instagram“ paskyroje. Dabar jį seka per 126 tūkst. žmonių. Stovykloje vykusios spaudos konferencijos metu Naglis papasakojo apie savo vaikystę, dabartinį gyvenimą bei socialinius tinklus.

Kelionė karjeros viršūnės link

Vaikinui dabar ypač svarbūs socialiniai tinklai jo gyvenime atsirado paauglystėje, vakarais jis kasdien prisėsdavo prie kompiuterio, kad galėtų pasitikrinti visas savo turimas internetines paskyras.

Naglimantą išpopuliarino jo kuriami „insta stories“ – trumpi video klipai, jo „Instagram“ paskyroje išliekantys parą. Pirmi tokio tipo vaizdo įrašai būdavo filmuojami vakarėlių metu, o sulaukus didelio pasisekimo tokių video klipų padaugėjo, jie tapo įvairesni, atsirado naujų personažų, kai kuriems klipams netgi tekdavo sugalvoti scenarijus ir perfilmuoti juos bent po keletą kartų, kadangi Nagliui labai svarbu, kad jo turinys būtų patrauklus žiūrovui. Pradėjus aktyvią veiklą socialinėse platformose Naglį nustebino žaibišku greičiu augantys sekėjai.

Svarbiausia – išlikti savimi ir būti pozityviam

Dabar, kai įvairiose socialinių tinklų platformose „influenceris“ kelia įvairią medžiagą, pradedant nuotraukomis ir baigiant trumpais vaizdo įrašais, Naglimantui yra svarbiausia išlikti savimi ir kurti turinį, kuriuo sekėjai liktų patenkinti.

„Keliu turinį tokį, koks yra. Nevengiu jame nusikeikti ar išgerti, nes tai darau ir realiame gyvenime.“ Sako socialinių tinklų žvaigždė, taip norėdamas paraginti jaunesnio amžiaus žiūrovus atsirinkti turinį, kuris būtų tinkamas jų amžiaus kategorijai.

Taip pat jo manymu yra labai svarbu susitelkti į teigiamus dalykus. „ Aš nesakau, kad nežinau ir nusisuku nuo problemų, bet aš tiesiog nenoriu matyti negatyvo. Noriu gyventi linksmai, fainai ir skleisti tą pozityvą.“ Dėl to socialinių tinklų žvaigždė labai džiaugiasi gerbėjų rašytomis žinutėmis ir padėkomis už skleidžiamas teigiamas emocijas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų