naujienos.lt
interviu su N. Bierancu

Naglis Bierancas: niekada nepraloši būdamas išskirtiniu

Naglis Bierancas: niekada nepraloši būdamas išskirtiniu

Šiandien jaunųjų žurnalistų stovyklos spaudos konferencijoje dalyvavo šokėjas, fotografas, socialinių tinklų žvaigždė(nuomonių formuotojas) Naglis Bierancas socialiniuose tinkluose pasivadinęs Naglimantu.

Naglis turi 126 tūkst. sekėjų Instagrame ir vis daugiau jaunimo jį pradeda sekti.

Socialinių tinklų žvaigždė išgarsėjo dar visai neseniai sukūręs mažus filmukus ir įkėlęs juos į Instagramą. Kaip pats Naglis sako, jį nustebino staigiai pradėjęs augti didelis sekėjų skaičius. ,,Mane labiausiai nustebino žaibišku greičiu augantys gerbėjai“.

,,Mano gerbėjus sužavėjo mano turinys“

Socialinių tinklų žvaigždė į socialinius tinklus kelia labai gyvenimiškus įrašus ir nuotraukas. ,,Visi stengiasi rodyti gražiausias nuotraukas ir nuotaikas‘‘. Naglis nevengia keiksmažodžių ir įvairių nelaimių nutikusiu bevažiuojant mašina ar keliaujant. Paklausus ar internete svarbu būti išskirtiniu, pašnekovas atsako taip ir kad tai kaip stilingi drabužiai. ,, Aš manau, kad taip. Niekada nepraloši būdamas išskirtiniu netgi kalbant apie žmogaus išvaizdą“. Pasak Naglio, daug žmonių paauglystėje ar vaikystėje kažko nekenčia savyje ir tai nori keisti. ,,Aš, pavyzdžiui, nekenčiau savo vardo, nes visi tiesiog mane vadino ,,naglas“ ir aš buvau įsitikinęs, kad kai man sueis aštuniolika aš pasikeisiu savo vardą“. Naglio manymu, išskirtinumas nevisada patinka kitiems žmonėms. Susikūrus ir pradėjus kelti savo fotografuotą medžiagą ne visada gali sulaukti populiarumo jei pasirinksi netinkamą temą. Savo nuotraukas ,socialinių tinklų žvaigždė, padaro gražesnes pridėdamas skirtingų spalvų ar fonų.

Kritikos sulaukia nedaug

Naglis nesulaukia daug blogų žinučių apie savo keliamą turinį. ,, Blogų žinučių esu gavęs labai labai mažai, bet esu gavęs“. Pašnekovas sako, jog procentaliai blogų žinučių skaičius, kurį jis yra gavęs nesudarytų net vieno procento. Naglis mano, jog jam palanku buvo tai, kad internete jis yra toks koks yra tikrame gyvenime. ,,Sako, tu kaip atsiradai, buvai toks koks esi“.

Žurnalistai ir pašnekovas praleido labai prasmingą ir naudingą laiką.

 

Jūsų komentaras

Rodyti daugiau
Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų