naujienos.lt
Naglis Bierancas (Instagram, @naglimantas nuotr.)

Naglis Bierancas : kuo mažiau negatyvumo socialiniuose tinkluose

Naglis Bierancas : kuo mažiau negatyvumo socialiniuose tinkluose

Birželio 28-ąja ketvirtadienį, Menų spaustuvėje vyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo žinomas šokėjas, fotografas ir soc. tinklų „influencer’is“ Naglis Bierancas (Instagrame žinomas kaip Naglimantas), jį kalbino pramogų naujienų redaktorė Kotryna Janutaitė. Pagrindine tema – socialinių tinklų pliusai ir minusai. Konferencijoje dalyvavo ir jaunieji alfa.lt žurnalistikos stovyklos dalyviai, kurie turėjo progą užduoti klausimų Nagliui.

 

Į Vilnių atvyko būdamas penktoku

Naglis Bierancas yra gimęs Visagine, mokėsi Tauragėje, o vėliau išvažiavo į Vilnių mokytis M.K. Čiurlionio menų mokykloje – ten šoko baletą.

-Gyvenau bendrabūtyje, su kitais mokiniais. Klausiau mamos kada galėsiu grįžti namo, sakė 5 mėnesius pakentėk. Taip ir prakentėjau,- pasakojo Naglis. Vėliau ir daugiau proto įgavau ir supratau, kad man tai – į naudą.

 

100 tūkstančių sekėjų Instagrame per 5 mėnesius

Socialūs tinklai ir jų programėlės šiais laikais yra labai populiarus dalykas ir jų naudojimas sparčiai auga dėl gerai išvystytos technologijos, kuri yra lengvai pasiekiama bet kam. Viena iš tokių programėlių – Instagram. Ji skirta nuotraukoms ar trumpiems vaizdo įrašams kelti, ten galima rasti visko. Vien pasako tai, kad vienas geriausių planetos futbolininku Cristiano Ronaldo turi 131 milijoną sekėjų. Šiuo metu Naglis Bierancas  turi 126 tūkstančių sekėjų – ir tai irgi yra labai daug, kalbant Lietuvos mastais.

-Vieną dieną mane Instagrame pradėjo sekti 3 tūkstančiai sekėjų, kita – vėl 3, negalėjau tuo patikėti, – sakė Naglis. Tikslas buvo 100 tūkstančių “followerių” per metus – pavyko per 5 mėnesius. Galvojau švęst, ar ką.

Spaudos konferencija su Nagliu Bierancu (asm. nuotr.)

 

Kaip Naglio „content’ą“ priima jo sekėjai 

Kiekvienam žmogui yra svarbi kito žmogaus nuomonė apie jį, taip pasimokoma iš savo klaidų. Garsūs žmonės dažnai turi gaudyti kritikos strėles dėl to, kad jie kažkuo išsiskiria iš kitų, ir tai ne visi priima teigiamai. Tačiau Naglis Bierancas kritiką patiria labai retai ir visiems kritikams atsako taip pat – siūlo jo nebesekti. Visiems gerai, ar ne?

-Kritiką dėl savo veiklos patiriu retai – gal iš 100 procentų nuomonių tik 1 bus kritikos. Sulaukiu labai daug teigiamu komentarų, kad aš esu „inspiration’as“ naujiems dalykams kurti. Žmonės laukia nesulaukia kol aš kažką įkelsiu, jeigu per dieną kažko neįkeliu, prasideda žinutės – Kur dingai? Kas atsitiko? Ar gyvas, Nagli?

Bet tai yra malonu, aš tai priemu kaip paskatinimą toliau užsiimti tuo, kas patinka žmonėms, – teigė Naglis Bierancas.

 

Kas nepatinka Nagliui Bierancui soc. tinkluose

Naršydami socialiniuose tinkluose, tokiuose, pavyzdžiui, kaip Facebook, galime pamatyti visokio turinio : kažkas įkėlė naują profilio nuotrauką, kas nors pasidalino kokiu nors juokingu vaizdo įrašu, ar kažkoks naujienų portalas paskelbė sensacingą naujieną ir išplatino per Facebook’o platformą. Tačiau tai yra geroji Facebook’o dalis – gali pamatyti ir kažko nemalonaus, neskoningo. Savo mintimis apie tai pasidalino ir Naglis :

-Kartą naršydamas Facebook’e pamačiau, kad kažkas pasidalino tuom, kaip baisiai, besaikiai žudomi šunys, kates – parodomi vaizdo įrašai, nuotraukos. Tai yra bjauru ir aš to matyti nenoriu. Negatyvo socialiniuose tinkluose beveik neturi būti. Dėl šuniuko prieglaudai galiu visada padėti, pranešti kitiems, bet tai yra kas kito, tai yra normalu, – sakė Naglis Bierancas.

 

Spaudos konferenciją vyko apytiksliai 1 valandą, jos dalyviai susirinko bendrai nuotraukai.

Spaudos konferencijos kolektyvo nuotrauka (Instagram, @naglimantas nuotr.)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų