naujienos.lt
(Saulės Petreikytės nuotr.)

Naglio Bieranco šlovė: socialiniai tinklai man išjudino gyvenimą

Naglio Bieranco šlovė: socialiniai tinklai man išjudino gyvenimą

Naglio Bieranco šlovė: socialiniai tinklai man išjudino gyvenimą.

Šiandien, ketvirtadienio popietę, žurnalistikos stovykloje svečiavosi šokėjas, fotografas ir interneto pažiba Naglis Bierancas. Išgarsėjęs socialiniuose tinkluose (gerai žinomas dėl savo story programėlėje INSTAGRAM @naglimantas) jis jauniesiems stovyklos dalyviams papasakojo savo interneto šlovės istoriją ir užsiminė apie savo kasdienybę.

Pradžia

Naglis Bierancas internete nėra naujokas, jau nuo mažens jis lankydavosi įvairiuose tinklapiuose, aktyviai naršė internete. Kai jo gyvenime atsirado programėlė INSTAGRAM svečias teigia, kad nelabai žinodavo kuo dalintis tai sugalvodavo nufotografuoti rozetę ar kokį obuolį ir tuo pasidalinti tinkle. Vėliau, kai sekėjai pradėjo augti, jis tapo aktyvesnis, tuomet ir sugalvojo režisuoti savo trumpus video.

(Asmeninė nuotr.)

Darbas – malonumas

N. Bierancas internete visada stengiasi būti kuo natūralesnis, parodyti tikrą gyvenimą, dėl to jis taip greitai išpopuliarėjo ir sulaukė daug palaikymo.Palaikančios žinutės ir žmonių dėkojimas už praskaidrintą dieną jį motyvuoja kurti toliau. Jis sako, kad džiaugiasi turėdamas darbą susijusį su internetu. Renginiai ir projektai Nagliui labai patinka, turi laisvą grafiką ir jam gaila žmonių kurie diena iš dienos turi sėdėti ofisuose..

Žmonės priklauso internetui

Bet Naglis nepamiršta paminėti, kad toks darbas vistiek vargina, nelieka laiko pomėgiams. Jeigu jis būna ne toks aktyvus arba išvis niekuo nesidalina socialiniuose tinkluose tai žmonės pradeda jį atakuoti žinutėmis, „Ar tu gyvas? Ar tau viskas gerai?“ juokdamasis užsimena Naglis. Didelių užgauliojamų jis internete negauna, bet sako, kad tokie buvo pavieniai.

Naglį internetas žavi, nes naudodamasis juo gali pamatyti savo draugus, vietas kur norėtų nukeliauti ar naujus „Vogue“ žurnalo viršelius. Kadangi jis yra labai pozityvus ir nori skleisti pozityvumą tai jam nepatinka kai žmonės internete būna neigiami arba dalinasi žiauriais vaizdo įrašais.

Naglis Bierancas internete prasimušė savo tikrumu ir tai sužavėjo daugybę žmonių. Sprendžiant iš jo INSTAGRAM sekėjų skaičiaus (o jų yra 126k) jam sekasi puikiai. Iš jo mes turėtume pasimokyti pozityvumo ir gebėjimo pasijuokti iš visokių gyvenimo nutikimų.

Jūsų komentaras

Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų