naujienos.lt
interviu su N. Bierancu

Kaip išsiskirti socialinėje erdvėje?

Kaip išsiskirti socialinėje erdvėje?

Ketvirtadienio popietę naujienų portalo Alfa.lt vasaros žurnalistikos stovyklos jaunuoliai sulaukė neįprasto svečio – Naglio Bieranco. Naglis – šokėjas, fotografas, plačiai žinomas Instagram socialiniame tinkle kaip Naglimantas.

Pastaruoju metu Naglio sekėjų skaičius Instagram‘e sparčiai auga. Šiuo metu Instagram‘o paskyroje Naglis turi 126 tūkst. sekėjų, tad jaunieji žurnalistai nepraleido progos išsiaiškinti, kaipgi išsiskirti socialinėje erdvėje.

Paklaustas, nuo ko prasidėjo jo Instagram‘o istorija, Naglis atsakė, kad anketą turi jau penkerius ar šešerius metus, tačiau seniau programėlė nebuvo taip plačiai naudojama, o ir sekėjų buvo visai nedaug.

Naglimantas mano, kad sekėjų skaičius priklauso nuo keliamo turinio. Pačios pirmosios influencerio“ keliamos nuotraukos nebuvo išties įspūdingos. Fotografuodavau rozetę ar stalo kampą“, – juokdamasis prisimena vyriškis.

Teigiamos emocijos pritraukia žmonių dėmesį

Šiuo metu Naglio Instagram‘o paskyroje galima rasti daug juokelių, tarp jų sekėjų pamėgtos laidos „24 valandos“ parodijos, sulaukiančios daug teigiamų žmonių atsiliepimų. Vyras sako ne sykį gavęs žinučių iš gerbėjų, manančių, jog jis juos įkvepia ir skleidžia pozityvumą, o tai patį Naglį skatina kurti daugiau!

Paklaustas, ar sutinka, kad jo keliamas turinys galimai daro neigiamą poveikį nepilnamečiams, Naglimantas atsakė: Ne aš renkuosi sekėjus, o jie mane . Pašnekovas teigia, kad siekia parodyti gyvenimą tokį, koks jis iš tiesų yra, todėl nevengia atskleisti emocijų, kad ir kokios jos bebūtų.

Tiesa, „influenceris“ mano, kad sunku išlikti savimi ne tik realiame gyvenime, bet ir socialinėje erdvėje. Anot jo, daugelis stengiasi viešinti tik gražias akimirkas. Nors ir pats Naglis to nevengia, tačiau teigia, jog svarbiausia taisyklė – išlikti savimi.

Svarbu turėti tikslą

Staigus Instagram‘o sekėjų šuolis nustebino patį Naglimantą. Jo tikslas buvo surinkti 100 tūkst. sekėjų per metus, tačiau šį skaičių pasiekė per 5 mėnesius. „Dabar mano tikslas surinkti daugiau sekėjų už Karoliną Meschino“, – juokiasi Naglis.

Paskutinė taisyklė anot Naglio Bieranco – bendravimas su gerbėjais. Daugelis man rašo ilgas žinutes, galvodami, kad niekas jų neskaitys, tačiau priešingai – aš perskaitau jas visas! Man patinka bendrauti bei susipažinti su žmonėmis“, – teigia Naglimantas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų