naujienos.lt

Ar verta nomuotis cyclocity dviračius?

Ar verta nomuotis cyclocity dviračius?

Nomuojami dviračiai- Ar jie yra reikalingi? Susimąstėme padaryti eksperimentą ir valandą pastebėti gerai žinomus (cyclocity) dviračius ir rezultatai nuvylė.

Per valandą dviračius išsinuomavo tik 1 žmogus, o važiuojančių matėme tik du. Iškėleme klausimą ar jie yra reikalingi? Nusprendėme apklausinėti prekeivius šalia šių dviračių. Prekeiviai, šalia dviračių posto, atsakė kad dviračius per dieną dažnai nomuojasi grupėmis, bet dažniausiai juos užsako internetu. Deja per internetą nėra labai paprasta užsisakyti. Patys prekeiviai sakė, kad nėra bandę šių dviračių, o paklausti ar norėtų išsinomuoti, atsakė ne. Kai paklausėme ar verta juos nomuotis prekeiviai atsakė kad ne visi turi pinigų nusipirkti nuosavus dviračius todėl pritaria dviračių nuomai. Trijų dienų bilietas kainuoja 2,90€. Tai tikrai prieinama, patogi ir nebrangi pramoga, bei susisiekimo priemonė. Pastebėjome kad dviračius labiau mėgsta senesnio amžiaus žmonės, paklausėme studento, kuris šiems dviračiams turi 5-6 mėnesių nuomą, kuri kainavo 20€. Žmogus atsakė, kad šiuo dviračiu važinėjasi kiekvieną dieną, ypač yra patogu kai dirbi ir mokaisi centre. Studentas pripažino, kad šis dviratis nėra patvariausias, kartais kyla problemų su važiavimu ir jo veikimu galiausiai pabaigoje jis vistiek jais naudojasi ir stipriai rekomenduoja. Paklausėme 2 moterų ir vieno senelio. Jų nuomonės sutapo, jie nežinojo, kas tai, arba nesinaudojo, niekada nebandė. Apklausta studentė pasakė, jog ji niekada nesinaudojo, bet jos draugai naudojasi ir tikrai rekomenduoja. Stebėjimo metu pastebėjome, kad šiais dviračiais labiau naudojasi senesnio amžiaus žmonės. Priėmėme išvadą kad jų tikrai reikia ir tai yra patogi susisiekimo priemonė bet kam ir bet kur.

 

Komentarai

  • Kitą kartą rašant straipsnį susisiekite su mumis, pasidalinsime statistika 😉 Nuo Cyclocity dviračių Vilniuje atsiradimo dienos užfiksavome per 1,2 mln kelionių – tai turbūt geriausiai atsako į Jūsų straipsnio klausimą.

  • Dėkojame už komentarą. Tekstas parengtas mokyklinio amžiaus jaunųjų žurnalistų stovyklos dalyvių, turint užduotį artimoje aplinkoje rasti temą ir pamėginti ją aprašyti. Su dalyviais dar aptarsime jų parašytus tekstus, informacijos rinkimo metodus ir kiek asmeninės nuomonės turėtų būti tekste 🙂

  • Brangus jie

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų