naujienos.lt

Ar socialiniai tinklai šių dienų kelias į populiarumą?

Ar socialiniai tinklai šių dienų kelias į populiarumą?

Šiais laikais lengva tapti populiariam, tereikia tik didelės sekėjų minios. Tai įrodė birželio 28 dieną naujienų portalo Alfa.lt moksleivių vasaros žurnalistikos stovykloje apsilankiusi socialinių tinklų žvaigždė, fotografas, šokėjas Naglis Bierancas. Spaudos konferencijoje „influencerio“ žiniasklaidos atstovai klausinėjo apie socialinius tinklus. Man kilo mintis pasvarstyti: ar šiais laikais, kad taptum „žvaigžde“ tereikia rinkti „like‘us“ ir gauti daug sekėjų?

Šiais laikais kasdienis žmonių gyvenimas neapsieina be socialinių tinklų. Dažnai keliame įvairiausias nuotraukas ir stengiamės surinkti kuo daugiau „Like‘ų“, tai daug kam yra tikrai svarbu. Kuo daugiau „like‘ų“, tuo populiaresnis tampi. Tačiau tai ne vienintelis būdas soctinkluose didinti savo žinomumą.  Tai parodo ir šiandien mūsų kalbintas pašnekovas Naglis – jis yra šokėjas, fotografas, nuo penktos klasės mokęsis M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje. Socialinių tinklų žvaigždė į savo Instagram paskyrą nuo pat pradžių keldavo tikras ir nesuvaidintas savo gyvenimo akimirkas. Jis pats sako: „Veiklos turėjau nemažai. Pradžioje buvo liūdesys. Daug fotkinau „Žmonių“ bei „Panelės“ žurnaluose. Norėjau būti žinomas dėl kadrų. Norėdavosi būti tokiu mastu žinomu, kaip dabar padarė socialiniai tinklai. Išpopuliarėjau dėl to, ką keliu. Pasidariau klaunas. Traukinys važiuoja ir aš negaliu sustoti. Būna dienų, kai nieko neįkeliu. Būna net taip. Gaunu žinutes „Kur story? Ar tu gyvas“?

Iš jo paties žodžių matome, kad jam socialiniai tinklai tikrai padėjo išpopuliarėti. Naglis tik per pusmetį surinko 100 tūkst. sekėjų. Jis yra žinomas, jį atpažįsta gatvėse, prašo nusifotografuoti kartu. Net jo posakius kopijuoja jo fanai. Pavyzdžiui, visur mėgsta įteprti žodį „skaniai“. Taigi, socialiniai tinklai turi įtakos, jie padeda iškilti, nes didelė dalis žmonių juose praleidžia daug laiko.

Pabaigai pacituosiu Naglio Bieranco žodžius: „Norėčiau, kad būtų smagu žiūrėt video. Kad žmonės rašo, kad praskaidrinu dieną. Vakar sutikau porelę iš Londono. Jie sako: „Kaip tu mus inspiruoji tuo, koks esi“. Noriu kad žmonės, kurie mane žiūri būtų laimingi. Sekėjai atėjo siekiant šio tikslo.“

Linkiu, kad jam pasisektų įgyvendinti šį tikslą.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų