Šilto ir sandaraus langų montavimo sistema

Šilto ir sandaraus langų montavimo sistema

Šaltį į vidų praleidžia ne tik nesandarios langų tarpinės, bet ir tarpas tarp stiklo paketo ir varčios rėmo, jeigu jis nėra kokybiškai užsandarintas.

Užpildžius šį tarpą specialiu klijuojančiuoju  hermetiku „Soudatherm SFI 600P“, kelias orui iš lauko bus patikimai užkirstas, pagerės lango šiluminės ir akustinės savybės, varčia taps stabilesnė. „Soudatherm SFI 600P“ yra pirmasis putų poliuretaninis hermetikas, užtikrinantis varčios, kaip vientiso gaminio, sandarumą.

Tačiau net ir patį šilčiausią langą būtina tinkamai sumontuoti. Kad langas būtų šiltas ir sandarus, jį montuojant reikia laikytis trijų sluoksnių taisyklės.

Iš vidinės pusės montavimo siūlė sandarinama juosta „SWS Folienband Inside“. Ji labai elastinga, kompensuoja konstrukcijų judėjimą, yra nelaidi garams, taigi nepraleidžia drėgmės į šiltinamąjį sluoksnį. Juosta padengta poliesterio sluoksniu, leidžiančiu ją tinkuoti ir dažyti. „SWS Folienband Inside“ puikiai sukimba su dauguma statybinių paviršių, taip pat su PVC, medžiu, aliuminiu. Galima rinktis skirtingų matmenų juostas.

Jei siūlės paviršius yra nelygus arba izoliacinę juostą užkliuoti sudėtinga, galima naudoti tepamąją difuzinę mastiką „Soudatight LQ“. Ji yra labai elastinga – sukietėjusi mastika tampa plėvele, kuri gali pailgėti iki 350 proc. Mastika puikiai tinka siūlėms, kurios yra nuolat veikiamos didelio temperatūros pokyčio ir drėgmės, sandarinti.

Vidurinį – šilumą ir garsą izoliuojantį – sluoksnį sudaro poliuretaninės putos. Geriausiai tam tinka ypač elastingos „FlexiFoam“ putos, nepamainomos montuojant vitrininio tipo langus. Šios putos po suspaudimo grįžta į pradinę formą, pasižymi tolygia porėta struktūra, minimaliai praleidžia vandenį, greitai stingsta, užtikrina puikius termoizoliacinius rodiklius.

Išoriniame sandarinamajame sluoksnyje klijuojama viena kryptimi laidi membrana „SWS Folienband Outside“, nepraleidžianti lietaus vandens į vidų, tačiau išleidžianti drėgmę iš sienos konstrukcijos. Tai poliesterinė juosta, ji elastinga, lipni (iš vienos arba iš abiejų pusių), laidi garams, dengta specialiu kvėpuojančiu audiniu. Šią juostą galima tinkuoti ir dažyti.

Komentarai

  • Savaime suprantama, kad gerai imontuoti langai nepraleis silumos ir bus sandarus. Todel kai patys dejomes langus atidziai ieskojome kas uzsiima plastikiniu langu gamyba ir montavimu. Kai kokybiskai sumontuota, tikrai jauciasi, nes siluma niekur nekeliauja, todel namuose visada silta.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų