Nebesamdykite krovikų

Nebesamdykite krovikų

Kaip pernešti didelius daiktus ar baldus taip, kad rankos liktų laisvos ir nereikėtų susiriesti trilinkiems? Čia pravers per pečius permetami diržai „Easy Shoulder“. Rankomis galima patogiai prilaikyti nešamą daiktą ar atidaryti duris.

Ergonomiškus diržus teigiamai įvertino ir perkraustymo specialistai – naudojant šią priemonę, galima saugiai pakelti ir pernešti didelį sunkų daiktą, net jeigu reikia lipti laiptais.

Kadangi šie diržai priverčia kelti daiktus taisyklingai, t. y. neapkraunant nugaros ir išnaudojant stipriausius raumenis, kojas ir juosmenį, tai sumažėja tikimybė, kad po darbų skaudės nugarą ar ji bus traumuota. Kėlimo metu mažesnė apkrova tenka rankų raumenims, sąnariams ir raiščiams. Dėl tinkamai paskirstyto svorio, nepertemdami raumenų, du asmenys pakels ir perneš 270 kg krovinį – diržai suteikia pojūtį, kad daiktas yra perpus lengvesnis.

Šie universalūs diržai yra vieno visiems tinkamo dydžio: diržai turi sagtį, kuria juos galima reguliuoti, pritaikant kiekvienam žmogui. Diržo ilgis – 2,5 m, plotis – 5 cm. Diržų keliamoji galia – iki 900 kg.

Taigi, naudojantis šia priemone, galima pernešti baldus neapdaužant jų ir nesubraižant grindų, sutaupant pinigų krovikams.

Kainuoja apie 27 eurus (29,95 JAV dol.).

Įsigyti galima:

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų