„Tece“ archyvo nuotr.

Modernu tai, kas paprasta

Modernu tai, kas paprasta

Kaip suprasti sąvokas „modernumas“ ir „inovacija“, kuriomis namų inžinerinės įrangos gamintojai apibūdina kiekvieną naują savo produktą? Kas šiandien svarbiau – nauja forma, dizainas ar funkcija?

Vokiečių santechnikos prietaisų gamintoja, bendrovė TECE, kurdama naujus gaminius ir inžinerinės įrangos montavimo būdus, pritaiko iš pirmo žvilgsnio paprastus sprendimus, dėl kurių vonios kambarį tampa paprasčiau įrengti ir patogiau juo naudotis. Svarbiausi kriterijai yra patikimas veikimas ir geras dizainas. Grožiui žmonėms niekada nebuvo ir nebus abejingi. Didelė dalis techninių sprendimų atsiranda kaip tik dėl to, kad mūsų aplinkoje būtų daugiau grožio.

Galima atsikirpti, kiek reikia

TECE inžinieriai sukūrė dušo lataką, kurį labai lengva gražiai įkomponuoti į grindų plytelių siūlių raštą, nesvarbu, kokio jos dydžio. Per ilgus latako kraštus galima paprasčiausiai nukirpti.

Bendrovės konstruktoriai naujajam latakui suteikė ne tik dailų dizainą, bet ir tobulą konstrukciją, kuri tam tikrose situacijose palengvina meistrų darbą.

„Tece“ archyvo nuotr.

Esminis išskirtinumas yra tas, kad šis latakas pritaikomas prie grindų plytelių, o ne atvirkščiai. Tai ypač aktualu, kai grindims dušo zonoje naudojamos madingos didelio formato plytelės. TECE latakų standartiniai ilgiai ne visada sutampa su plytelių dušo zonoje siūlėmis, tada plyteles tenka pjaustyti, pritaikyti prie latako ilgio. Naujojo latako ilgis visada idealiai atitinka plytelių matmenis abiejose pusėse. Latakas gali būti dedamas bet kurioje dušo vietoje, prie galinės, priekinės ar šoninės sienos arba viduryje.

Latako „TECEdrainprofil“ vidinė konstrukcija supaprastina santechnikų darbą. Montavimo proceso metu jo padėtis gali būti reguliuojama visomis vertikaliomis ir horizontaliomis kryptimis, jo aukštis visada sutaps su bendru grindų lygiu.

Latakų „TECEdrainprofil“ grotelės gaminamos dviejų spalvų – poliruoto plieno, blizgančios ir šlifuotos, matinės. Latakas lengvai valomas, nes nebereikia nuimti grotelių. Per vidurį turi du krepšelius, nešvarumų gaudykles, jas patogu nuimti ir išvalyti.

Interjere šie latakai yra priderinami prie bet kokio dizaino stiliaus ir atrodo išskirtinai elegantiškai.

„TECEone“ unitazas – unikalus, nes paprastas

TECE sukūrė naują, paprastai montuojamą ir valdomą, kompaktišką unitazą su dušo funkcija, kuris veikia be elektros. Dušui paprasčiausiai yra prijungiamas šiltas ir šaltas vanduo. Šonuose įmontuotos dvi rankenėlės. Viena jų iš vandentiekio yra paleidžiama ir reguliuojama vandens srovė, kuri ir išstumia viduryje esantį purkštuką, kita, esančia priešingoje pusėje, reguliuojama vandens temperatūra.

Bendrovės inžinieriai, kurdami šį unitazą, išsprendė keletą problemų. Išvengė sudėtingos elektronikos ir didelių matmenų, nes nebereikia nieko paslėpti. Nereikia nei vandens indo, nei momentinio jo pašildymo elektra galimybės. Tuo pačiu išvengta ir aukštos kainos. Unitazas montuojamas paprastai, kaip dušo įrangos priedas.

„Tece“ archyvo nuotr.

Estetiška ir kompaktiška „TECEone“ unitazo forma atitinka šiuolaikinio dizaino stilistiką. Vizualiai jis atrodo kaip paprastas pakabinamas unitazas. Tinka nedidelėse patalpose, nes neturi daug vietos užimančių valdymo elementų.

Berėmio dizaino unitazą lengva prižiūrėti, valyti. Purkštukas išsivalo pats. Po kiekvieno naudojimo aktyvuojama nuskalavimo funkcija.

„Tece“ archyvo nuotr.

Šio unitazo valdymas paremtas žmogaus intuicija, todėl nereikia sudėtingų instrukcijų. Paprastai ir patogiai naudojamas daiktas šiandien tuo ir yra unikalus.

„TECEone“ unitazas yra integruotas į visą bendrovės gaminių sistemą. Jam tinka įprastiniai potinkiniai rėmai, vandens nuleidimo bakeliai ir mygtukai. Jis taip pat gali būti naudojamas „TECElux“ WC terminale. Sujungę abiejų gaminių funkcionalumą gauname kaip niekada daug komforto iš nedidelio estetiško, lakoniško ir stilingo gaminio. Terminalo stiklo plokštė sienoje slepia vandentiekį, kvapų filtravimo sistemą, sensorinio vandens nuleidimo mygtuko elektroninio valdymo bei apšvietimo įrangą, o paprastai veikiantis unitazas suteikia maksimalią higieną ir patogumą.

Komentarai

Rodyti visus komentarus (47)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų