„Knauf“ glaistai Perfect Surfaces – tobuliems paviršiams

„Knauf“ glaistai Perfect Surfaces – tobuliems paviršiams

Glaistai vidaus darbamsKurį glaistą pasirinkti norint gauti ir geriausią rezultatą, ir dirbti ekonomiškai? Tai klausimas, kurį Lietuvoje sau užduoda daugybė glaistytojų ir dažytojų.

Kad ateityje būtų lengviau priimti sprendimą, „Knauf“, viena iš Europos statybinių medžiagų prekių ženklų lyderių, pertvarkė savo glaistų asortimentą ir pristatė naują pagalbos perkant paslaugą ir ją atitinkantį kampanijos šūkį – ART OF PERFECTION („Tobulinimo menas“). Visi „Knauf“ glaistai nuo šiol yra suskirstyti į tris kategorijas: KLASSIK, PLUS ir TOP.

Saugus pasirinkimas. KLASSIK glaistai – tai išskirtinė laiko patikrinta ir išbandyta kokybė, kuria garsėja KNAUF ir kurią taip vertina profesionalai, ja pasitiki. Kad ir kokį darbą darytumėte, kad ir koks būtų paviršius, rezultatas visada bus patikimas ir nepriekaištingas.

Viskas, ką žinote. Tik dar geriau. PLUS glaistų linijoje puikiai dera kokybė, patikimumas ir dar didesnis ekonomiškumas siekiant galutinio rezultato. Taigi, padarysite daugiau ir geriau, išeikvodami mažiau pastangų ir laiko.

Kokybė be išlygų. TOP standartą KNAUF sukūrė siekiantiems paties geriausio rezultato. Naudoti šiuos glaistus ypač patogu ir ekonomiška, taip pat jie užtikrina neprilygstamą paviršiaus kokybę.

Ruošiant galutinę sienų apdailą, klientui svarbiau ne tiek naudojamas glaistas kiek galutinis rezultatas – sienų ar lubų paviršius. Dažytojai ir glaistytojai žino, kad klientai bus patenkinti tik tada, kai, atliekant kvalifikuotus apdailos darbus, bus naudojamos tinkamos medžiagos. Taigi ateityje pasirinkti tinkamiausią kiekvienos specifikacijos gaminį padės ne tik minėtos trys produktų kategorijos, bet ir septyni atrankos kriterijai.

Glaistai vidaus darbams

Glaistai vidaus darbamsProgramėlė ir interneto svetainė glaistams palyginti

„Knauf“ sukūrė ir specialią programėlę PERFECT SURFACES bei interneto svetainę www.knaufperfectsurfaces.com, padėsiančias lengviau pasirinkti tinkamus gaminius. Čia pateikiama gaminių specifikacija, todėl duomenis nesunku palyginti. Programėlės ieškokite „Google Play“ ir „Apple Store“ parduotuvėse jau netrukus!

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų