„Rockwool“ nuotr.

ROCKWOOL pristato BIM sprendimus

ROCKWOOL pristato BIM sprendimus

Statybos sektorius vis labiau skaitmeninamas, todėl ir medžiagų gamintojai žengia koja kojon su naujovėmis. Projektuotojams bei investuotojams, siekiantiems aukštesnio darbų lygio, privalu pateikti šiuolaikinius poreikius atitinkančią informaciją. Kompanija ROCKWOOL – nedegios akmens vatos gamybos lyderė pasaulyje – yra pirmoji iš tokios produkcijos tiekėjų, pasiūliusių skaitmeninius savo gaminių ir konstrukcijų sprendimus.

bim.rockwool.lt iliustracija

Kas tai?

ROCKWOOL BIM sprendimai – tai architektams ir projektuotojams skirti skaitmeniniai ROCKWOOL gaminių bei konstrukcijų sprendimai IFC formatu. Jie suderinami su įvairiomis projektavimo programų platformomis, nes nepriklauso konkrečiam programinės įrangos kūrėjui, be to, objekto vaizdavimas skaitmeninėje erdvėje yra standartizuotas.

ROCKWOOL BIM sprendimai supaprastina darbą, nes programoje galima pasirinkti reikiamus elementus ar konstrukcijas. Pavyzdžiui, pageidaujant tinkuojamosios termoizoliacinės sistemos keraminių blokelių mūrui, programoje galima pasirinkti reikiamą sprendimą, kurių kiekvienas sudėliotas schemomis, pagal medžiagas, apskaičiuotos atitvaros šilumos perdavimo koeficiento (U) vertės.

bim.rockwool.lt iliustracija

Pranašumai

ROCKWOOL papildomai pateikia ir specialiai pritaikytą programos „Autodesk Revit“ įskiepį, kuris suteikia priėjimą prie detalesnių BIM modelių, kad projektuotojai lengviau rastų tinkamiausius sprendimus, atitinkančius jų poreikius ir reikalavimus. Šis įskiepis suderintas su „Microsoft Windows“ operacine sistema. Konstrukcijų detalės pateikiamos ir tradiciniais, plačiai naudojamais DWG bei PDF formatais.

Specialistai programoje gali pasirinkti gaminius arba pastato elementus pagal šilumines, priešgaisrines ypatybes, gaminio pavadinimą ar produkto naudojimo sritį. Visą informaciją galima tiesiog parsisiųsti ir įkelti į savo programas – tereikia interneto prieigos, kuri palaikytų tiesioginį prisijungimą prie naujausių duomenų bazės.

ROCKWOOL BIM sprendimai veikia debesijos principu, todėl specialistai gali naudotis tiek tinklalapio versija, tiek „Revit“ įskiepiu. Abi platformos suteikia vienodą informaciją ir prieigą valdyti pasirinktus objektus.

Visą BIM sprendimų biblioteką rasite: bim.rockwool.lt

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų