Plastikiniai blokai – žaislas ar statybos sistema

Plastikiniai blokai – žaislas ar statybos sistema

Panašu, kad dizaineriai niekaip negali atsidžiaugti konstruktoriais. Tarsi vaikai jie vis iš naujo stato namus iš kubelių. Ir labai sėkmingai. Štai dar viena vaikiško žaislo variacija – lengva, modulinė, spalvota, lengvai transformuojama statybos sistema – „EverBlock®“.

EverBlock®

Lengva, modulinė, spalvota, lengvai transformuojama statybos sistema – „EverBlock®“.

Plastikiniai blokai atrodo lygiai taip, kaip ir dauguma vaikiškų konstruktorių, tik yra gerokai didesni. Keturi pagrindiniai elementai gali būti jungiami į kone bet kokio dydžio ir pačių įvairiausių formų objektus. Tai gali būti baldai, skulptūros, pertvaros, net nedideli pastatai.

Be jokių specialių įrankių surenkami blokai yra papildomai sutvirtinami smeigėmis. Apsigalvojus konstrukciją galima keisti tiesiog darbų metu, o prireikus – taip pat lengvai išardyti ir vėl panaudoti.

15 spalvų (tarp jų metalizuotos auksinė ir sidabrinė) sudaro galimybę įgyvendinti įvairius estetinius sprendimus, todėl šie blokai puikiai pritaikomi tiek gyvenamosios, tiek komercinės ar viešosios paskirties patalpose.

Beje, gamintojai siūlo ne tik nusipirkti, bet ir išsinuomoti šią „EverBlock®“ sistemą. Blokelio kaina nuo 3,68 euro (3,95 JAV dol.) iki 6,75 euro (7,25 JAV dol.).

Galerija

Komentarai

  • Viskas smagu iki kol nereikia is blokeliu sukurtuose namuose instaliuoti vidaus irengimu, kaip apsiltinimas, ar kokie kondicionieriai ar buitine technika. 😀 as aisku juokauju! Labai smagi ideja ir pagyvina aplinka ofiso ar namu. Pati dabar noriu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų