„Bolix“ nuotr.

Aukščiausios kokybės sienų apdaila

Aukščiausios kokybės sienų apdaila

„Bolix“ nuotr.

„Bolix“ – vienas žinomiausių statybinių medžiagų gamintojų, o jo specializacija – fasadinės sistemos. Šis prekės ženklas gyvuoja jau 25 metus ir vartotojų akyse tapo aukštos kokybės gaminių už priimtiną kainą sinonimu.

Jau daugelį metų „Bolix“ bendradarbiauja su žymiausiais pasaulio chemijos koncernais (tarp jų ir BASF bei „Bayer“). Visi produktai gaminami Europoje, vienoje naujausių gamybos linijų. Įmonės produktais jau apšiltinta daugiau kaip 90 mln. m² fasadų, o perskaičiavus vidutinio dydžio individualiais namais tai sudarytų net 600 tūkstančių būstų!

Asortimentas

„Bolix“ profesionalams siūlo šias fasadines medžiagas:

  • akrilinio, silikatinio ir mineralinio tinko dangas;
  • šiltinimo sistemas polistireninio putplasčio pagrindu;
  • šiltinimo sistemas mineralinės vatos pagrindu;
  • pastatų mikrobiologinės apsaugos sistemas;
  • remonto sistemas;
  • gruntavimo preparatus ir dažus.

Produktai

Mišinys „Bolix KL“

Produktas skirtas konstrukcinėms, išorinėms ir fasadinėms sienoms, tvoroms, žemos temperatūros dūmtraukiams ir dekoratyviniams elementams iš klinkerio plytų bei akmens mūryti, kartu glaistant siūles. Gali būti naudojamas ir pilnavidurėms keraminėms ar silikatinėms plytoms, betoniniams blokeliams ir betoniniams dekoro elementams mūryti. Pritaikytas tiek lauko, tiek vidaus darbams, formuojant 12–15 mm siūles. Naudojamas vienu metu dviem procesams – ir mūryti, ir siūlėms glaistyti, gerokai palengvina ir pagreitina darbus.

Dekoratyvinis tinkas „Bolix TM Deco“

Natūralaus akmens tekstūros, plonasluoksnis akrilinis tinkas, skirtas paviršiams dengti rankiniu būdu, fasadams suteikia patrauklią išvaizdą, kartu juos apsaugodamas. Atsparus mechaniniams pažeidimams, atšiauriam aplinkos poveikiui, sudėtyje turi UV spindulius sugeriančių ir priešpelėsinių priedų. Idealiai tinka išorinei pastatų, šiltinamų pagal ETICS sistemą polistireniniu putplasčiu, ar vidaus sienų iš betono, cemento ar cemento ir kalkių tinklo, gipskartonio plokščių apdailai. Didelis spalvų pasirinkimas.

Vidaus dažai „Bolix Styline“

Naujovė Lietuvoje. Tai – aukščiausios klasės, apie 1500 atspalvių lateksiniai dažai vidaus darbams, skirti tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Galima rinktis iš keturių rūšių, visiškai patenkinančių vartotojų poreikius: „Acrostyle“ ir „Grand Matt“ – atsparūs plovimui matiniai; „Grand Satin“ – atsparūs plovimui blizgūs; „Premium Matt“ – sudėtyje turintys keraminių priedų.

 

Komentarai

  • Straipsnyje labai jau giria šias apdailos medžiagas. Įdomu ar iš tiesų tokios atsparios šios lauko apdailos medžiagos, nes spalvos tikrai labai gražios.

  • Kiek teko matyti tai daug renovuotų daugiabučių su panašiomis medžiagomis apšiltinti yra, tikrai gražiai atrodo. Būtų dar labai įdomu kokios medžiagos geriausios įsirenginėjant vidų, kokius dažus, plyteles rinktis, kad būtų kokybiškos ir didelis pasirinkimas.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų