Asociatyvi BNS nuotr.

Žvejyba baigėsi mirtimi

Žvejyba baigėsi mirtimi

Nors žvejyba Senvagėje draudžiama iki rudens, vieno panevėžiečio noras sugauti baltųjų amūrų baigėsi tragiškai. Paaiškėjo, kad trečiadienio ankstų rytą Senvagėje rastas nuskendęs 44-erių vyras žvejojo draudžiamoje vietoje.

Apie tai, kad Senvagėje, netoli salos pastebėtas skenduolis, Bendruoju pagalbos telefonu pranešė pro šalį į darbą skubėję žmonės. Į įvykio vietą buvo išsiųstos visos specialiosios tarnybos, deja, medikams beliko konstatuoti vyriškio mirtį.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės teigimu,   išorinių smurto žymių ant skenduolio kūno nepastebėta, tad manoma, kad vyras nuskendo padauginęs alkoholio. Šalia meškerės ir žvejybos įrankių mėtėsi ir nugertas alkoholio butelis.

Nors anksti ryte, kol visi dar miega, Senvagėje savo meškeres mėgsta įmerkti ir daugiau žvejų mėgėjų, tą rytą nelaimės vietoje daugiau nieko nebuvo, tad ir negalėjo padėti nelaimėliui.

„Turime duomenų, kad vyras piktnaudžiavo alkoholiu. Dar neturime oficialaus patvirtinimo, bet įtariama, kad žmogus nuskendo dėl to, kad buvo neblaivus“, – „Sekundei“ teigė R. Meištė.

Komentarai

  • Žmogus nuskendo ketvirtadienį,nes aš kaip tik ėjau senvagės šaligatviu ir mačiau,kaip pro šalį pravažiavo greitoji,toliau paėjus pamačiau ir policijos mašinas.Taip pat jau ištrauktą skenduolį,kurį saugojo du policininkai,Nemalonus vaizdas…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų