DELFI nuotr.

Vykstantieji į kapines įspėjami būti atidūs ir atsižvelgti į eismo ribojimus

Vykstantieji į kapines įspėjami būti atidūs ir atsižvelgti į eismo ribojimus

Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienomis policija įspėja dėl suintensyvėjusio eismo ir prašo artimųjų kapų vykstančius lankyti gyventojus būti atidžius ir atsargius.

„Daugelis žmonių vyks pas gimines, lankys artimųjų kapus, dėl to transporto priemonių srautai, palyginti su įprastais savaitgaliais, bus gerokai intensyvesni visuose šalies keliuose“, – įspėja Kelių policijos tarnyba.

Kai kurios savivaldybės skelbia apie laikinus eismo ribojimus bei papildomą viešąjį transportą link kapinių.

Policijos pareigūnai šiomis dienomis stiprins patruliavimą keliuose bei prie kapinių.

Tam, kad kelionės būtų sklandžios, gyventojams rekomenduojama pasidomėti eismo sąlygomis: ribojimais, oro sąlygomis, eismo intensyvumu, iš anksto pasirūpinti transporto priemonės technine būkle.

Į tolimesnę kelionę rekomenduojama išvykti anksčiau, kad netektų skubėti.

Gyventojai taip pat įspėjami pasirūpinti ir savo turtu, net ir trumpam nepalikti asmeninių daiktų be priežiūros, užrakinti automobilius.

Komentarai

  • ŠVENTOJO JUOZAPO APRAIŠKA- NUORODA 2006 11 01

    • Atsakyti
  • neduok dieve senden2 valandas vaziavom iki silaiciu kapiniu naglesni lindo naglai i tarpus policijos anei kvapo kas nori ir per zolinus vaziavo nuvaziavus ikapines policija liepe kreiptis isavivaldybe jei tiek reike laukti pakelese pastatykit tualetus nes vaziuoja ir invalydai ir seni zmones kurie nelaiko slapimosakysit te sedi namie bet pagalvokit ar jus paliktumet tokia diena senoli viena

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų