Vilkikas mirtinai partrenkė mažametį motociklininką (papildyta)

Vilkikas mirtinai partrenkė mažametį motociklininką (papildyta)

Skaudus eismo įvykis Paįstrio seniūnijoje: kelyje „Via Baltica“ žuvo vos dvylikos metų motorinės transporto priemonės vairuotojas.

Išvažiavęs iš šalutinio kelio berniukas pakliuvo po Latvijos piliečio vairuojamo sunkvežimio ratais.

Pranešimą apie avariją ties Maksvytiškių kaimu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo apie 14.19 val. Kartu išskubėjo ir medikai, tačiau įvykio pasekmės buvo tragiškos – mažametis buvo jau miręs.

Policijos duomenimis, jis suko į „Via Baltica“ iš šalutinio kelio ir buvo nublokštas iš Latvijos važiavusio vilkiko „Volvo“. Kol kas pareigūnai negali patikslinti, kokią transporto priemonę vairavo berniukas, tačiau tai greičiausia buvo kroso motociklas.

Žinia apie avariją netruko pasklisti po socialinius tinklus. Vietos gyventojai teigė atpažinę žuvusįjį. Vienos merginos teigimu, tai paįstrietis moksleivis, kuris suko nuo Paįstrio aerodromo.

Po avarijos judriame kelyje susidaręs didžiulis automobilių kamštis išsisklaidė tik visai neseniai.

Galerija

Komentarai

  • Nelaimė nepataisoma.Užuojauta visiems,kam brangus šis žmogutis. Tačiau…ar ne suaugusiųjų kaltė,kad tokio jauno amžiaus vaikas važinėja su tokia transporto priemone? Susimąstykit kietieji tėveliai.

  • Užuojauta tėvams ir pamoka kitiems tėvams, kad pagalvotų prieš pirkdami techniką tokio amžiaus vaikams.

  • Mažametis? 12 paauglys, o ne mažametis. Juk ne pradinukas ar darželinukas

    • „Lietuvoje mažametis yra asmuo, nesulaukęs 14 metų amžiaus. Teisiškai jų statusas palyginti su vyresniais nepilnamečiais pasižymi dar didesne apsauga; be to, jų teisinis veiksnumas yra dar siauresnis nei 14-18 metų amžiaus vaikų.“

      • Atsakyti
  • Mažametis,paauglys ar su augęs žmogus,koks skirtumas kelių eismo taisyklės visiems vienodos,ir jų privalu laikytis.Žinoma visą atsakomybę neša tėvai,neužtenka vien nupirkti motociklą ar motoroleri,reike visų pirma išaiškinti kaip naudotis ir kaip naudoti techniką,kelių eismo taisyklių laikytis,bent jau knygutė Ket. paskaityti mėn ar du,kad turėtų bent terinio pagrindo…..Ir čia tik tėvų kaltė.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų