Vidury dienos žiauriai sumuštas paauglys

Vidury dienos žiauriai sumuštas paauglys

Net šviesiuoju paros metu Panevėžyje nėra saugu.

Šeštadienio popietę į policijos pareigūnus kreipėsi 54-erių Panevėžio rajono gyventojas ir pranešė, kad penktadienio pavakare Liepų alėjoje jo 16-metį sūnų sumušė du nepažįstami asmenys. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nukentėjusiajam nustatyta kirstinė viršutinės lūpos žaizda, sužalotos viršutinės dantenos, kurias reikėjo siūti, bei nosies lūžis.

Panašiai nukentėjo ir 21-erių pasvalietis. Šeštadienį apie 1 val. Pasvalio r., Ustukių k., pavėsinėje, esančioje netoli nuo kultūros namų pastato, vyrą sumušė keturi jauni vyrai. Pasvalio ligoninėje nukentėjusiam nustatytas kairės akiduobės kaulo lūžis bei kiti kūno sumušimai. Įtariamieji jau nustatyti.

Biržų gyventojas savo namuose buvo sumuštas pergėrusių ir sužvėrėjusių nepažįstamųjų. Sekmadienio naktį, apie 1.17 val. 48-erių vyras pranešė, kad į jo namus įsiveržė ir prieš jį smurtavo du nepažįstami asmenys. Sulaikyti du įtariamieji, kurie buvo gerokai padauginę alkoholio: 23-ejų įtariamajam nustatytas 3,05 prom., o jo 35-erių sugėrovui – 3,10 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų