Velnio lašai pakišo koją mopedų vairuotojams

Velnio lašai pakišo koją mopedų vairuotojams

Šiltas pavasario savaitgalis į gatves išviliojo mopedų vairuotojus. Tačiau per žiemą jie pamiršo, kad sėsti prie vairo neblaiviems nevalia.

Sekmadienį ryte Panevėžio rajone, Paįstrio kaime, į policijos pareigūnų rankas pakliuvo neblaivus mopedo vairuotojas. 24-erių vaikinui nustatytas 2,02 promilės girtumas.

Vairuotojas pažeidė ir daugiau saugaus eismo taisyklių – nedėvėjo šalmo, neturėjo teisės vairuoti. Mopedas taip pat buvo neregistruotas, neatlikta techninė apžiūra ir neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Sekmadienį mopedo vairuotojui velnio lašai koją pakišo ir Pasvalio rajone. Jis būdamas neblaivus sėdo prie transporto priemonės vairo ir nepasirinkęs saugaus greičio bei neatsižvelgęs į kelio dangos būklę, nesuvaldė mopedo. 28-erių vairuotojo kelionė baigėsi griovyje. Alkoholio matuoklis vyrui nustatė 2,87 promilių girtumą.

Dėl patirtų sužalojimų Pasvalio rajono gyventojas paguldytas į Panevėžio ligoninės neurochirurgijos skyrių.

Sekmadienį vakare neblaivus vairuotojas sulaikytas Statybininkų gatvėje esančio daugiabučio kieme. Jis vairavo automobilį „Audi A4“. 28-erių panevėžietis į alkotesterį įpūtė 1,53 promilės.

Visiems sulaikytiems vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų