Organizatorių nuotr.

„Vėjo“ krepšininkai iškovojo antrąją vietą

Baltarusijos sostinėje Minske vyko vyrų Europos 21-asis tarptautinis kurčiųjų veteranų krepšinio turnyras „IODVB“, kuriame jėgas išbandė Panevėžio kurčiųjų sporto klubo „Vėjas“ veteranų krepšinio komanda. „Vėjo“ komanda šiame turnyre dalyvavo antrus metus iš eilės ir antrą kartą laimėjo sidabro medalius.

Turnyre dalyvavo 12 komandų iš 9 šalių. Iš pradžių varžybos vyko keturiuose pogrupiuose, kur varžėsi po tris kolektyvus. Panevėžiečiai savo pogrupyje užtikrintai laimėjo abejas rungtynes. „Vėjas“ 86:26 nugalėjo Talino „Talkur“ ir 102:53 – Liublino „Spartaną“.

Turnyro ketvirtfinalyje „Vėjas“ 74:41 įveikė Gomelio „Rysi“, o pusfinalyje 47:37 – Vilniaus „Gestą“. Kovoje dėl pirmosios vietos mūsų miesto atstovai 40:83 nusileido čempionais tapusiems Kijevo „Forum“ krepšininkams. Tarp 12 komandų panevėžiečiai liko antri.

„Vėjo“ komandoje rungtyniavo S. Lygutas, T. Gaižutis, A. Juknevičius, R. Kuprinskas, T. Briedis, D. Nakvosas, A. Orentas, ir L. Čiplys.