Vasarą Panevėžyje vėl dirbs visi darželiai

Vasarą Panevėžyje vėl dirbs visi darželiai

Jau antrą vasarą Panevėžyje dirbs visos 29 ikimokyklinės įstaigos. Taip siekiama, kad birželio–rugpjūčio mėnesiais vaikams nereikėtų keisti ir pratintis prie kito lopšelio-darželio. Kiek dirbs grupių, spręs pačios įstaigos.

Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus duomenimis, liepą dėl virtuvės remonto ketina nedirbti tik ,,Taika“ ir ,,Puriena“, tačiau vaikams tuo metu bus siūloma lankyti aplinkinius lopšelius-darželius: ,,Papartį“, ,,Vyturėlį“ ar ,,Aušrą“.

Šiuo metu ikimokyklinės įstaigos renka duomenis, kiek mažylių ateis vasarą. Skirtingi lopšeliai-darželiai tėvams apsispręsti nustatė skirtingus terminus. Tad tikslesni duomenys apie grupių komplektavimą Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui bus žinomi gegužės pabaigoje.

„Jei neplanuojate lankyti lopšelio-darželio, tėvelių prašytume neužsiimti vietos vasarai“, – sako skyriaus specialistė Ramunė Šileikienė.

Preliminariais duomenimis, šiemet norinčiųjų lankyti įstaigas bus daugiau nei pernai. Kol kas birželį ketina ateiti 3571 vaikas (2016 m. buvo 3254), liepą – 2811 (pernai buvo 2364), rugpjūtį – 2637 (pernai buvo 2249).

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų