„Volkswagen Passat“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir posūkyje nulėkė nuo kelio. Jam nustatytas 1,48 prom. girtumas. T.Markelevičiaus nuotr.

Vairuotojus klaidino tamsa ir alkoholis

Vairuotojus klaidino tamsa ir alkoholis

Tamsus žiemos metas nepaliaujamai sėja nelaimes keliuose. Ankstų pirmadienio rytą automobilį „Toyota Corolla Verso“ vairavusi moteris Panevėžyje, J.Janonio gatvėje, nepastebėjo ir partrenkė pėsčiąją.

24-erių mergina gatvę kirto nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje. Po įvykio jai prireikė medikų pagalbos. Panevėžio ligoninėje pėsčiajai nustatyta galvos smegenų ir dubens kaulo traumos, pacientė paguldyta į intensyvios terapijos skyrių.

Ar pėsčioji turėjo šviesą atspindinčius atšvaitus, duomenų nėra. Ją parbloškusi vairuotoja įvykio metu buvo blaivi.

Tuo tarpu Panevėžio rajono gyventojui koją pakišo ne tik tamsa, bet ir alkoholis. Antradienio naktį sulaikytas vyras, kuris būdamas girtas nuvažiavo į griovį. „Volkswagen Passat“ vairuotojas į eismo įvykį pateko ties Molainiais. Jis nepasirinko saugaus greičio ir posūkyje nulėkė nuo kelio.

Viskas gal būtų baigęsi tyliai, jei ne užsispyręs ir į kelią grįžti nenorėjęs automobilis bei pro šalį vykę žmonės. Jie iškvietė policijos pareigūnus, kurie vairuotojui nustatė 1,48 prom. girtumą.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų