Vagys ruošiasi į gamtą

Vagys ruošiasi į gamtą

Matyt, išgirdę sinoptikų prognozes apie itin šiltą savaitgalį, ilgapirščiai nusprendė papramogauti, tačiau pirmiausia apsirūpino svarbiausiais daiktais.

Penktadienio rytą 68 metų panevėžietė atvykusi į sodo sklypą esantį Panevėžio rajone pastebėjo sulaužytą ūkinio pastato pakabinamą spyną. Iš vidaus pavogta šašlykinė. Nuostoliai siekia 325 eurus.

42-ejų Panevėžio rajono gyventojui penktadienio rytą taip pat teko skaičiuoti nuostolius. Nubudęs vyras pastebėjo pravertas namo lauko duris, o koridoriuje pasigedo krūmapjovės, žoliapjovės, benzininio kampinio šlifuoklio. Iš katilinės dingo kastuvas FISKER, šalmas STIHL, benzininis pjūklas STIHL, dvi meškerės, jūrinis spiningas su rite ir kirvukas. Nuostolis – 930 eurų.

45 metų panevėžietė į policijos pareigūnus kreipėsi pastebėjusi, kad iš namo kiemo dingo supamas krėslas su stovu, 4 kėdės ir vaikiškos supynės. Nuostolis – 590 eurų.

Ilgapirščiai brovėsi ne tik į gyvenamųjų namų teritorijas. 55 metų panevėžietė pastebėjo, kad nenaudėliai aptiko nerakiname darbo kabinete palikta jos rankinę, iš kurios pavogta piniginė su 140 eurų, asmens tapatybes kortele, vairuotojo pažymėjimu, dviem banko ir įvairiomis nuolaidų kortelėmis. Nuostolis – 260 eurų.

42 metų Panevėžio rajono gyventojas atvykęs į vieną padangų parduotuvę esančią Panevėžyje, pasigedo piniginės kurią trumam buvo palikęs ant prekystalio. Piniginėje buvo asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, įvairių prekybos centrų ir degalinių nuolaidų kortelės, banko mokėjimo kortelė ir 1 430 eurų. Bendra nuostolių suma siekia 1 450 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų