Vagys lindo į namus, automobilius ir darbavosi parduotuvėse

Vagys lindo į namus, automobilius ir darbavosi parduotuvėse

Ilgapirščius sugundęs grobis – pats įvairiausias: nuo technikos iki parfumerijos

Šeštadienį 9 val. į namus Žemaičių gatvėje grįžusi 57-erių panevėžietė pasigedo mobiliojo ryšio telefono, verto 300 eurų. Kad jį pasiektų, vagis ar vagys išlaužė buto lango rėmą.

Po pusantros valandos policijoje registruotas pranešimas apie vagystę iš automobilio. Pastarojo savininko pasakojimu, jis Taikos alėjoje stovėjusią transporto priemonę rado su išdaužtais dešinės pusės užpakalinių durų lango ir galinio lango stiklais. BMW 530 salone jaunas vyras pasigedo dviejų žieminių padangų. Nuostolis – 270 eurų.

Prieš pat 17 val. Pareigūnų pagalbos prireikė Savitiškio gatvėje įsikūrusios kosmetikos ir parfumerijos parduotuvės darbuotojams. Šių teigimu, vienas „pirkėjas“ nesusimokėjęs išsinešė du tualetinio vandens buteliukus taip padarydamas 255,60 euro nuostolį.

Savaitgalį vagys aplankė ir sodybą Rokiškio rajone. Kaip policijai pranešė statomos ir kol kas negyvenamos sodybos Bulvėniškio kaime savininkas, iš garažo dingo nešiojamoji žoliapjovė, iš traktoriaus pavogtas akumuliatorius, iš kito traktoriaus – 50 litrų dyzelino. Nuostolis – 914,50 euro.

Biržų gyventojas pasigailėjo prieš pusiaudienį prekybos centre rakinamoje  spintelėje trumpam palikęs savo turtą – nešiojamąjį kompiuterį su krovikliu.  Vagių padarytą nuostolį 59-erių vyras įvertino 299,99 euro.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų