Vagių taikiklyje – automobilis ir sodyba

Vagių taikiklyje – automobilis ir sodyba

Panevėžio apskrities policijos komisariato duomenimis, iš visų nusikalstamų veikų Panevėžyje daugiausia registruojama vagysčių. Ilgapirščių dėmesį patraukia tiek gatvėse stovintys automobiliai, tiek ir gyventojų būstai.

Trečiadienį pareigūnų pagalbos prireikė Panevėžyje, Ateities gatvėje. Čia apvogtas automobilis „Audi 80“. Jo šeimininkas vakare pastebėjo, kad mašinos dešinės pusės priekinės durelės nevisiškai uždarytos. Viduje vyras pasigedo maršrutizatoriaus, buvusio porankio dėtuvėje. Nuostolis tikslinamas.

Apie vagystę pareigūnams pranešė ir kitas panevėžietis, kuris rado apšvarintą negyvenamą sodybą Pasvalio rajone. Atvykęs į savo valdas, šeimininkas pastebėjo, jog išdaužtas namo virtuvės plastikinio lango stiklo paketas. Įsibrovę į vidų vagys iš virtuvės pasiėmė ryšulį raktų garažui, ūkiniams pastatams, vartams atrakinti bei automobiliui užvesti. Nuostolis tikslinamas.

Komentarai

  • Aš saugausi nuo vagių su signalizacijos ir vaizdo kameros pagalba. Manau svarbu ir patiems pasirūpinti savo ir savo namų saugumu, juk bet kam gali nutikti šis nemalonus įvykis todėl reikia stengtis apsaugoti ir užkirsti tam kelią. Dažnai žmonės net nesusimąsto, kad vagys gali ateiti ir į jų namus. Ir tik po fakto pradeda mąstyti kaip būtų buvę galima užkirsti tam kelią.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų