Vagių taikiklyje – automobiliai

Vagių taikiklyje – automobiliai

Kiek subjuręs oras nė kiek negąsdina savo amato profesionalų. Vagys ir toliau darbuojasi iš peties.

Pirmadienį į pareigūnus kreipėsi panevėžietis ir pranešė, kad daugiabučio namo kieme Klaipėdos g., rado nuniokotą savo BMW automobilį. Vyras pastebėjo, kad pavogtas šoninis veidrodėlis, išimtas ir kito veidrodėlio stiklas. Vagių padarytą nuostolį savininkas įvertino penkiais šimtais eurų.

Tą pačią dieną apie tai, jog pastebėjo išdaužtą jam priklausančio automobilio VW Pasat priekinių durelių stiklą policijai pranešė ir dar vienas panevėžietis. Automobilį vyras buvo palikęs daugiabučio namo kieme, Kniaudiškių g. Išdaužę stiklą vagys pasisavino transporto priemonės viduje buvusią odinę striukę, saulės akinius. Nuostolis – 450 eurų.

Nors automobilio viduje nieko nepasigedo, tačiau nuostolius skaičiuoja ir dar vienas panevėžietis Į policiją kreipėsi 1973 m. gimęs vyras ir pranešė, kad buvo išdaužtas jam priklausančio automobilio „Škoda Superb“ dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas. Automobilį vyras buvo palikęs daugiabučio namo kieme, Kniaudiškių g. Nuostolį dėl išdaužto lango nukentėjusysis įvertino dviem šimtais eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų