V. BULAIČIO nuotr.

Vagis traukė menas ir elektros prietaisai

Vagis traukė menas ir elektros prietaisai

Penktadienio ryto įvykių mieste policijos suvestinę „papuošė“ pranešimas apie vandalų suniokotą meno kūrinį.

Vakar 10 val. buvo pastebėta, jog Aukštaičių gatvėje esančios gimnazijos teritorijoje nuo dekoratyvinės skulptūros pagrobta varinė mergaitės figūra. Nuostolis tikslinamas.

Popiet Panevėžyje jau darbavosi automobilių vagys. 13.24 val. policija sulaukė 51-erių moteris pranešimo, kad ji mažiau nei prieš pusvalandį rado išplėštą savo automobilį. Iš panevėžietei priklausančios „Audi 80“, stovėjusios Beržų gatvėje, ilgapirščiai nugvelbė magnetolą ir akumuliatoriaus įkrovimo rodiklį. Nuostolis – 90 eurų.

Vagys pasidarbavo ir apskrityje. Penktadienį, 11.30 val. į sodybą Biržų rajono Butniūnų kaime atvykęs Biržų gyventojas buvo priverstas skaičiuoti jų padarytus nuostolius. Grobikai išnešė elektrinį pjūklą, du elektrinius gręžtuvus, prailgintuvą, dvi grandinės. Pavogtų daiktų vertė, šeimininko, skaičiavimu, siekia 188 eurus.

Policiją penktadienio vakarą kviesta ir į Karsakiškio seniūnijos Paliūniškio kaimą. Pareigūnams 21.14 val. paskambinusi 46-erių moteris pranešė, jog atvykusi į seseriai priklausantį gyvenamąjį namą pastebėjo išdaužtą terasos durų lango stiklo paketą. Viduje buvo suversti daiktai. Nuostolis tikslinamas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų