Artėjančiam pavasariui ruošiasi ir ilgapirščiai.

Vagims parūpo ragai ir degtinė

Vagims parūpo ragai ir degtinė

Vagių pageidavimai neriboti. Penktadienį jų grobio būta gana įvairaus: nuo nepigios žoliapjovės iki paprasčiausių ragų.

Į nuosavą barą-kavinę Biržuose penktadienį apie 9 val. atvažiavęs 58-erių biržietis pastebėjo, kad pavogtas kasos aparatas. Laimei, pinigų jame nebuvo. Išlaužę duris, vagys iš kito kambario pavogė ir elnio ragus, o iš sandėliuko – dešimt butelių degtinės. Į kavinę patekta pro duris iš vidinio kiemo pusės galimai pritaikius raktą. Verslininkas nuostolį įvertino 600 Eur.

Tą pačią dieną apie 15.30 val. kita Biržų rajono gyventoja, būdama namuose, pastebėjo, kad iš ūkinio pastato pavogtas vejos traktorius „Husqvarna“, kainuojantis apie 1500 Eur.

Dar didesnius nuostolius skaičiuoja Kupiškio rajono gyventojas. Penktadienį atvykęs prie savo fermos, esančios Kupiškio rajone, šeimininkas pasigedo automobilinės priekabos ir prie fermos griuvėsių stovėjusių pastolių. Anot šeimininko,  vagių padaryta žala siekia 2500 Eur.

Rokiškio rajono 31-erių gyventojas penktadienį atvykęs į vakstybinę įmonę „Regitra“ pageidavo registruoti motociklą. Patikrinus transporto priemonę, nustatyta jos identikavimo numerio klastojimo požymių. Įvykį tiria policija.

 

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų