V. BULAIČIO nuotr.

Už komentarą atsidūrė kalėjime (papildyta)

Už komentarą atsidūrė kalėjime (papildyta)

Smulkusis verslininkas panevėžietis Vytautas Kleinauskas iš savo patirties žino, kad liaudies patarimas neišsižadėti „tiurmos, terbos ir ubago lazdos“ gimė neatsitiktinai.

Pusamžis vyras, daug metų turintis smulkųjį verslą, niekada nebūtų nė pagalvojęs, kad vieną dieną atsidurs kalėjime, dargi vienoje kameroje su smurtiniais nusikaltėliais.

Ir ne dėl to, kad pats būtų švaistęsis kumščiais, vogęs ar sukėlęs avariją. Kalinio duonos panevėžiečiui teko paragauti už po straipsniu internete surašytą komentarą apie romų tautą.

Karčią pamoką, kad internetas vis dėlto ne šiukšlių dėžė, o viešoji erdvė su visiems galiojančiomis moralės normomis, gavęs V. Kleinauskas pripažįsta, jog emocijų pagautas lazdą perlenkė. Bet kad už vieno sakinio nuomonę įmanoma užsitarnauti teistumą ir netgi kalėjime atsidurti, jam vis tiek nesuprantama ir kelia nuostabą.

Išplūdo romus

Viename portale po straipsniu apie Vilniaus romų taborą nelemtą įrašą panevėžietis brūkštelėjo dar 2015-ųjų lapkritį, tačiau ir dabar galėtų net naktį prikeltas išpyškinti, ką tada parašęs.

V. Kleinauskas sako neištvėrė nepasisakęs apie vieną opiausių sostinės žaizdų – romų taborą, kur verda prekyba narkotinėmis medžiagomis.

Komentaro iš tiesų nebūta nei švelnaus, nei etiško. Romai išvadinti įžeidžiais epitetais, o juos rašytojas dargi pastiprino ir necenzūriniais žodžiais. Visgi autorius tvirtina nesiekęs įžeisti visos tautos.

„Aš nieko prieš romus kaip tautą neturiu. Yra ten gerų žmonių. Siutas mane ima dėl taboro Vilniuje. Nuolat girdime, kad ten prekiaujama narkotikais, kad vėl kažkas mirė perdozavęs. Kiek galima leisti šitaip žudyti žmones? Ir kodėl aš, dirbantis, savo verslą turintis ir mokesčius valstybei mokantis, turiu išlaikyti oficialiai niekur nedirbančius narkotikų prekeivius?“ – „Sekundei“ liejo apmaudą panevėžietis.

Pasivijo policija

V. Kleinauskas po tokios rašliavos porą mėnesių gyvenęs ramiai ir netgi jau buvo spėjęs pamiršti, ką pripylęs internete. Kol vieną dieną sulaukė policijos pareigūno skambučio.

Jau kitą dieną pats prisistatė į Panevėžio vyriausiąjį policijos komisariatą, sukdamas galvą, dėl ko jo prireikė tyrėjams. Perkratęs, ką galėjo būti padaręs, nieko neteisėto nesurado. Vienintelė mintis sukosi, kad turbūt veždamas baldus su savo krovininiu automobiliu bus kokiai lengvajai šoną nubraukęs ir nė pats nesuprasdamas iš įvykio vietos pasprukęs.

„Po kiemus su didele mašina landžioju, maža kas ten gali nutikti“, – pasakojo jau trylika metų krovinių vežimu užsiimantis verslininkas.

Kai komisariate išgirdo pareigūnų akiratyje atsidūręs dėl komentaro, V. Kleinauskas nė nesigynė. Iš karto pripažino pasikarščiavęs, puolė gailėtis ir atsiprašinėti. Vis dėlto tokios atgailos neužteko.

„Surašė tyrėja protokolą. Nors buvau parašęs, kad norėčiau dalyvauti teismo posėdyje, nieko apie jį nežinojau. Tik sulaukiau laiško, kad jau nuteistas“, – pamena panevėžietis.

Belangės neišvengė

Teismas V. Kleinausko komentarą pripažino kaip skatinantį neapykantą, niekinant ir tyčiojantis bei kurstant diskriminuoti žmonių grupę – romus dėl jų tautybės ir kilmės..

Tiesa, teisėja atsižvelgė, kad komentatorius neteistas, neturi administracinių nuobaudų, jokios neigiamos informacijos apie jį nėra. Ir visgi vos vieno sakinio komentaras panevėžiečiui kainavo nepigiai. Autoriui skirta 226 eurų bauda.

„Neturiu pinigų ir nemokėjau. Iš sąskaitos paėmė 50 eurų ir tiek“, – pasakojo V. Kleinauskas.

Tačiau skola ne žaizda – neužgyja. Apie skolą valstybei komentarų rašytojui priminta po poros metų.

Šįmet gegužę V. Kleinauskas sulaukė kvietimo į teismą. „Sakiau, sodinkit mane nors ir penkeriems, nors ir dešimčiai metų. Nieko blogo aš nepadariau. Nevagiu, negeriu, nevalkatauju. Esu normalus dirbantis žmogus“, – gynėsi vyras.

Belangės jis vis tiek neišvengė. Už nesumokėtą baudą teismas paskyrė dvi paras arešto.

Po kelių savaičių sulaukęs pareigūno skambučio prisistatyti į policijos komisariatą, panevėžietis susikrovė daiktus ir, 84-erių mamai pamelavęs, jog porai dienų gulasi ligoninėn, išvyko atlikti bausmės.

Vienoje kameroje su smurtautojais

Nuteistasis tikėjosi, jog už tokią nuodėmę atgailauti teks Panevėžio policijos komisariato areštinėje, todėl apstulbo išgirdęs, kad lydimas ginkluotų pareigūnų kartu su kitais nusikaltėliais bus išvežtas į Šiaulių tardymo izoliatorių.

„Važiavau į kalėjimą kartu su kriminaliniais nusikaltėliais. Ne kartą kalėjime jau sėdėjusieji iš manęs juokėsi, kad jau ir komentatorius sodina“, – pamena V. Kleinauskas.

Izoliatoriaus areštinėje dvi dienas gyveno su dar trimis nuteistaisiais. Panevėžietis sako nesistengęs išklausti, ką pridirbę, tik supratęs, kad vyrai kali už smurtą.

„Tos dvi dienos praėjo baisiame strese. Ne dėl savęs, dėl namuose paliktos mamos. Ji neįgali, silpnos sveikatos, reikalinga nuolatinė priežiūra“, – pasakojo panevėžietis.

Bausmę atlikęs Vytautas sako komentarų neberašantis. Bet vis tiek nesupranta, kodėl verčiamas nutylėti, ką apie kitus manantis.

„Kitą kartą gausiu nebe dvi paras, o du mėnesius. Galvojau, teisiama už komentarą, kai konkretus žmogus apšmeižiamas, apjuodinamas. O aš tik bendrai kalbėjau, kaip apie reiškinį. Būdamas septyniolikos motociklu be šalmo, be šviesų į milicijos „viliuką“ įlėkiau ir tai komisaras tik pirštu pagrūmojo“, – vis dar nustebęs V. Kleinauskas.

Neetiškų srautas senka

Teisėsaugai dėl panevėžiečio komentaro skundą parašiusios viešosios įstaigos Europos žmogaus teisių fondo teisininko Lešako Jankovskio teigimu, dažniausiai žmonės, nubausti už neetišką komentarą, cituoja Konstituciją, sakančią, kad žmogus turi teisę laisvai reikšti savo įsitikinimus. Bet, anot teisininko, jie neperskaito tos pačios Konstitucijos kitos dalies, kalbančios, jog laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su tautinės, rasinės, religinės, socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu.

„Žmogus gali sakyti ką nori, kol neperžengia žodžio laisvės ribos“, – pabrėžia L. Jankovskis.

Diskriminuojančių, šmeižikiškų, neetiškų komentarų srautas, anot teisininko, per pastaruosius keletą metų gerokai sumažėjęs. Dar 2015-aisiais Europos žmogaus teisių fondas teisėsaugai išsiuntė 127 pareiškimus dėl tokių komentarų internete, 2016 metais – 38, o 2017-aisiais jau tik 24.

Anot L. Jankovskio, teisėsaugai darbo gerokai sumažėjo pačiai žiniasklaidai ėmus filtruoti komentarus.

Dažniausiai internautų aukomis tampa seksualinių bei tautinių mažumų atstovai.

„Jei straipsnis bus apie romus ar pabėgėlius, komentarų sraute visada galima rasti vieną kitą neetišką“, – atkreipia dėmesį teisininkas.

Anot jo, statistinis tokių komentarų rašytojas perkopęs 40-metį, neturintis aukštojo išsilavinimo ir, dažniausiai, bedarbis.

Europos žmogaus teisių fondo praktikoje tebuvo vienas atvejis, kai neetišką komentarą parašė jaunas žmogus – penkiolikos tesulaukęs vaikinas. „Jaunimas tolerantiškenis nei 40-mečiai ir vyresni“, – teigia L. Jankovskis.

 

Komentarai

 • Nu suprantama,kad reikia galvoti ką rašai.NERASINEKITE. nepagalvoje.

 • Akcija tušti narvai mato jautres problemas neatsiriboja egoiztiniu saves sureikšminimu žaliojojia vienyntelejia visų bendrojia planetojia.

 • Siaubas – už komentarą šitaip bausti. Tikrai neadekvatu. Kai žmona iškviečia smurtaujančiam vyrui policiją, klausia, mušė ar tik gąsdino. Jei gąsdino ir dar nebuvo mušęs, net neišveža.

 • Velniava tęsiasi, laisvi netapom. O vilčių buvo…

 • Viskas. Iš čia reikia bėgti nes šitam kraštui artinasi liudna baigtis.

 • nusipelne jis to

 • Ką aš žinau, toks jausmas, jog žmonės nežino kokio Š internete yra. Jei pradėtų visus normaliai gaudyti, tai kalėjimuose vietos nebūtų.
  Pavyzdžiui: 288+milijonų per dieną turintis žaidimas League of legends
  Sakyčiau, jog kas penktas žaidėjas (pagal kitus šaltinius radau, jog 97proc) visus (ar bent dalį) išvadina, negrais, autistais, gėjais ir pan (tokius žaidėjus paprastai vadina „flamers“).
  Tai, man sužaidus 100 žaidimo mačų (mače dalyvauja 10), tai turėčiau bent pusę iš jų skūsti, jog mane pažemino ir pan? Iš karto galit man paskirti policijos pareiguną kuris, tik mano skundus skaitytų.
  O čia dėl paprasto vieno komentaro (aš iš vis neižvelgiu, jame nieko blogo), kuriame žmogus susirūpino dėl situacijos sostinėje.

  Aš už savo žodžius atsakau: spamas.m@gmail.com (jei norit galit mane paduoti į teismą)
  https://www.mobafire.com/league-of-legends/forum/community-games/why-is-97-of-lols-playerbase-flamers-9868
  https://www.lol-smurfs.com/blog/is-league-of-legends-dying/

 • AČIŪ SU DIDŽIOSIOSIOS DRUŽĖS SPRENDIMUI MANO PROBLEMAS JO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  mano vardas yra Miss Lydia, aš buvau susituokęs su vyru penkerius metus, mes gyvenome laimingai kartu šiais metais, o ne tol, kol jis išvyko į Australiją verslo kelionei, kur susitiko su šia mergina ir nuo to laiko nekenčia manęs ir vaikams bei meilės tik jai. taigi, kai mano vyras sugrįžo iš kelionės, jis pasakė, kad jis nenori vėl pamatyti mano ir mano vaikų, todėl jis išvedė mus iš namų ir dabar jis nuvyko į Australiją, kad pamatytų tą kitą moterį. todėl aš ir mano vaikai buvo taip nusivylę, ir aš tiesiog buvau su savo mama ir aš ne gydyti gerą, nes mano mama susituokė su kitu žmogumi po mano tėvo mirties, kad vyras, kuriam jis susituokė, nesielgė su juo gerai, i ir mano vaikai buvo taip supainioti, ir aš ieškojau būdų, kaip gauti savo vyrą namo, nes myliu ir puoselėjau jį tiek daug, todėl vieną dieną, kai naršiau savo kompiuteryje, pamačiau liudijimą apie šį rašybos ratuką DR Sunny, liudijimus dalinasi internetu, kurią ji priima internetu, ir tai man įspūdinga, kad aš taip pat manau, kad tai išbandyti. Iš pradžių buvau išsigandęs, bet kai aš galvoju apie tai, ką aš ir mano vaikai praeina, todėl susisiekiau su juo ir jis man pasakė, kad pasiliksiu ramiai vos 24 valandas, kad mano vyras sugrįžtų pas mane ir mano geriausiu nustebimu gavau skambutį iš mano vyro antroji diena klausia po vaikų ir aš pašaukiau DR Sunny ir jis sakė, kad jūsų problemos išsprendžiamos mano vaikui. taip, kaip aš gavau savo šeimą po ilgos įtampos, kurią sukėlė bloga ponia, todėl su visa ši DR Sunny pagalba, noriu, kad visi šiame forume prisijungtumėte prie manęs pasakyti didžiulę ačiū DR Sunny ir aš taip pat patarti bet kuriam iš tokių ar panašių problemų ar bet kokių problemų turėtų susisiekti su juo jo elektroninio pašto adresas) (drsunnydsolution1@gmail.com) jis yra visų jūsų problemų ir problemų gyvenime sprendimas. dar kartą jo el. pašto adresas (drsunnydsolution1@gmail.com)

  Jis specializuojasi toliau nurodytoje knygoje.

  (1) Jei norite, kad jūsų ex atgal.

  (2) jei visada turite blogų svajonių.

  (3) Jei norite būti reklamuojamas jūsų biure.

  (4) Jei norite, kad moterys / vyrai bėgtų po jūsų.

  (5) Jei norite vaiko.

  (6) Jei norite būti turtingas.

  (7) Jei norite susieti savo vyrą / žmoną su tavimi visam laikui.

  (8) Jei jums reikia finansinės pagalbos.

  (9) Kaip jūs buvote apgaulingi ir norite susigrąžinti prarastus pinigus.

  (10) jei norite nutraukti santuokos nutraukimą.

  (11) jei norite nutraukti savo vyrą.

  (12) jei norite, kad būtų patenkinti jūsų pageidavimai.

  (13) Nėštumo rašyba vaikui įsivaizduoti

  (14) Užtikrinti, kad laimėtumėte nerimą keliančias teismo bylas ir skyrybas, nesvarbu, koks etapas

  (15) Sustabdyti santuoką ar santykius nuo suskaldymo.

  (16) jei turite kokių nors ligų (H I V), (CANCER) ar bet kokių ligų.

  (17) jei jums reikia maldų už išgelbėjimą savo vaikui ar sau.

  (18) norite išgydyti diabeto gydymą, gydyti pūslelėmis, gydyti Hiv ir AIDS, gydyti krūties vėžiu ir gydyti vėžiu,
   
  dar kartą įsitikinkite, kad susisiekiate su juo, jei turite kokių nors problemų, kurias jis jums padės. jo el. pašto adresas yra (drsunnydsolution1@gmail.com) nedelsiant susisiekite su juo …. skambinkite arba paskambinkite jam numeriu +2349030731985

 • DIDŽIOS LYGOS SPALVOS RATUOKLIS Dr. Ilekhojie. Jis specializuojasi atkuriant netekėjusių santuokų tiesioginius ryšius.
  Ką dar galiu pasakyti, užuot padėkojusi dr. Ilekhojie, kuriam Dievas panaudojo mano santuoką. Kiekvieną savo gyvenimo dieną prašau Dievo palaiminti dr. Ilekhojie, nes jis padarė mano gyvenimą visavertį, sugrąžindamas pas mane savo vyrą. Dėl šios priežasties aš sau daviau įžadą, kad liudysiu internete leisdamas pasaulis žino, kad dr. Ilekhojie yra Dievas žemėje. Su vyru tris dienas kovojome dėl mūsų skyrybų. Šią ištikimą dieną aš gavau liudijimą, kaip dr. Ilekhojie padėjo moteriai susigrąžinti meilužį. Aš susisiekiau su juo, paaiškinau jam ir jis man pasakė, kad mano liūdesio dienos pasibaigė, kad mano vyras grįš pas mane per 48 valandas, nes jis man paruoš rašybą. Ar galėtumėte patikėti, mano vyras grįžo namo maldaudamas, kad jam reikia manęs. Ar jums reikia kokios nors pagalbos? Kontaktas; (gethelp05@gmail.com) ARBA paskambinkite į jo telefono numerį 2348147400259

 • Dr Isikolo yra geriausias būdas padėti jums susigrąžinti partnerį
  Gaila, kad aš suabejojau rašybos ir psichikos skaitymais, kuriuos žmonės internete skelbia apie vertus rašybos rašytojus. Rašau čia, šioje svetainėje, nes noriu patikinti žmones, kuriems vienaip ar kitaip reikia pagalbos, žinoti dr. Isikolo, kuris padės išspręsti jūsų problemą. Aš netekau vyro, nes negalėjau jam pagimdyti vaiko. Endometriozė buvo mano nevaisingumo priežastis. Po 2 metų išsiskyrimo mano vyras niekada neatvyko namo, pamatydamas kitą moterį. Trumpai tariant, aš prisijungiau internete ir mačiau liudijimus internete, bet taip pat ieškojau patikimų rašybos ratukų. Dr Isikolo buvo rekomenduotas kaip labai patikimas, tikras ir patikimas padėti. Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam apie mano nevaisingumo problemą ir mano vyro matymą su kitomis moterimis. Jis patikino mane visiška laime. Aš padariau viską, ką jis man liepė, ir šiandien mielai rašau apie jį. Nustebau, kai mano vyras grįžo namo atsiprašydamas. Šis susitikimas su šiuo vyru privertė mane atsidžiaugti. Mano vyras paprašė manęs ir po to, kai aš sutikau, jis tą naktį miegojo namuose, o mes po 2 metų pirmą kartą turėjome lytinių santykių, ir tai buvo puiki akimirka. Aš pastojau ir esu pati laimingiausia moteris, šiandien internete rašanti šį parodymą, nes esu dvynių mama ir noriu, kad ir kiti, norintys pagalbos, susisiektų su šiuo vyru. Jo el. Paštas yra isikolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ +2348133261196

 • Aš esu sužavėtas. Tai iš tikrųjų vyksta su manimi. Aš turiu savo buvusį vyrą. Mano vardas Veronica Adrian. Šiandien labai džiaugiuosi, kad galiu parašyti apie savo pagalbininką, kuris meldėsi už mane dėl mano santykių. Dievas iš tikrųjų panaudojo šį vyrą mano padėčiai pagerinti. Prašau, išgirsti mano žodžius, jei ieškote rašybos patarimo, kuris jums padėtų, susisiekite su gydytoju Isikolo. Jis yra geriausias rašytojas, kuris šiandien gali jums padėti. Prieš dvejus metus aš ir mano vyras išgyvenome didžiulį ginčą, kuris paskatino mūsų skyrybas. Man ir mano mažyliui berniukui teko persikelti į kitą miestą. Tapau vienišų tėvų. Su dr. Isikolo susipažinau tik maždaug prieš mėnesį, kai papasakojau jam apie mano situaciją ir jis liepė man nesijaudinti. Per dvi dienas buvęs vyras grįžo pas mane. Tai nutiko antradienio rytą, kai iš namų (mano tėvų) sulaukiau skambučio, kad jis manęs ieško. Priėmiau jį atvykti į mano vietą ir atsiprašiau, kad atsiklaupčiau priešais mūsų sūnų. Iškart žinojau, kad šis vyras man padėjo. Aš esu labai laiminga moteris su viskuo, kas nutiko mano gyvenime. Jei norite susisiekti su rašybos žinovu, susitikite su gydytoju Isikolo ir būsite nustebinti nuostabiais jūsų gyvenimo pokyčiais. Jo el. Paštas yra isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite pažiūrėti „Whatsapp“ jį telefonu +2348133261196. susisiekite su juo ir jis jums atsakys.

  • Atsakyti
 • DR ISIKOLO yra paprasčiausias rašytojas ir pagalbininkas. Mano vardas Loreta Emilio. Nepaisant pagarbos jums ir jūsų burtams, privalau visiems pranešti apie šį liudijimą. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus rašytojus, tačiau nebuvo jokio rezultato, kol mano draugas nepavadino mane dr. Isikolo. Po meilės rašybos, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučių. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, buvau nuoširdžiai apstulbęs ir sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir norėdamas priimti jį atgal .. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas išsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Isikolo. Kiekvienas, ieškantis tikrojo rašybos žinovo, turėtų susisiekti su DR ISIKOLO asmeniniu isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  • Atsakyti
 • Po septynerių metų palaikęs su juo ryšį, jis išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kad jį sugrąžintų, bet viskas buvo veltui. Aš labai norėjau jo grįžti dėl meilės, kurią jam turiu, ir maldavau jo visko, duodavau pažadus, bet jis atsisakė. Aš paaiškinau savo problemą kažkam internete ir ji pasiūlė verčiau susisiekti su rašytoju DR ISIKOLO, kuris galėtų padėti man ištarti rašybą, kad jį sugrąžintų, tačiau aš esu tas tipas, kuris niekada netikėjo rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, nei išbandyti. . Aš nusiunčiau rašybos ratuką ir jis man pasakė, kad nėra problemų, jog viskas bus gerai prieš dvi dienas, kad mano buvęs vyras grįš pas mane prieš tris dienas, jis ištarė rašybą ir, stebėtinai, antrą dieną, buvo apie 16 val. Mano buvęs vyras man paskambino ir aš buvau toks nustebęs, kad atsiliepiau į skambutį ir jis pasakė tik tai, kad jam labai gaila visko, kas nutiko, kad jis norėjo, kad aš grįžčiau pas jį, kad jis mane labai myli. Buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, štai kodėl mes vėl pradėjome laimingai gyventi. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, ką aš žinau, turintis santykių problemų, aš jam padėčiau, nukreipdamas jį į vienintelį tikrąjį ir galingą rašybos rašytoją, kuris man padėjo išspręsti savo problemą ir kuris skiriasi nuo visi netikri iš ten. Bet kuriam asmeniui gali prireikti rašytojo pagalbos, jo el. Pašto adresas: isikolosolutionhome@gmail.com arba jo „WhatsApp“ / „Viber jam“ telefonu: +2348133261196

 • Tai svetainė, kurią perskaičiau apie DR ISIKOLO ir susisiekiau su juo, kad šie padėtų man susigrąžinti buvusį savo vaiką, kad susituoktų su manimi šių metų birželio mėnesį. Grįžau čia, kad paskelbčiau apie jį. DR ISIKOLO padės išspręsti jūsų problemą, nesvarbu, ką išgyvenate. Mano vardas Alenka Egon. Rašymas apie rašybos ratuką man yra labai keistas, nes aš niekada netikėjau, kad galėsiu pasakyti, jog man padėjo rašybos rašantis grąžinant savo buvusį vaikiną pas mane po trejų metų, kai neturėjau jokio kontakto. Aš perskaičiau apie DR ISIKOLO iš kitų svetainių ir susisiekiau su juo man padėti, o per mažiau nei 48 valandas buvęs mano draugas man paskambino ir aš buvau laimingas, kad jis nori susigrąžinti mane. Mes susitikome penktadienį ir jis man pasiūlė. Tai buvo pats gražiausias žiedas. Prašau visų čia esančių, susisiekite su DR ISIKOLO, kad išspręstų jūsų problemą ir patenkintų jus žalojančiais santykiais. Meilė yra geriausias visų laikų jausmas. Siųskite jam el. Laišką isikolosolutionhome@gmail.com arba jo „WhatsApp / Viber“ telefonu: +2348133261196

 • Aš perskaičiau keletą dr. Isikolo liudijimų apie meilės rašytoją apie tai, kaip jis padėjo daugybei žmonių sugrąžinti savo buvusius meilužius per 48 valandas. Nuoširdžiai galvojau, ar tai buvo tikra ir ar šis žmogus iš tikrųjų galėtų padėti sugrąžinti mano meilužį, kurį Aš labai myliu. Nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vaikiną ir porą mėnesių buvome išsiskyrę. Aš jo labai pasiilgau, išbandžiau visas kitas priemones, kad jį susigrąžintum, bet nepavyko. Aš susisiekiau su gydytoju Isikolo ir jis man pasakė, kad mano ex grįš pas mane per kitas 48 valandas, dr. Isikolo jį paleido, kad sužinotų, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir atmerkė akis į vaizdą, kiek mes turime bendro kartu. Dabar mano buvęs vėl grįžta į mane. Rašydamas šį liudijimą, dabar esu pati laimingiausia mergina žemėje, o aš ir mano vaikinas gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar yra stipresnė už tai, kokia ji buvo dar prieš mūsų išsiskyrimas.Visa padėka skiriama dr. Isikolot už didžiulį darbą, kurį jis padarė už mane padėdamas man susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Norėčiau atsisakyti Dr Isikolo pašto adreso ir tikiuosi, kad pamatysite šį liudijimą, ir susisiekite su juo, jei turite meilužį, kurio tikrai labai norite grįžti. Jo paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  • Atsakyti
 • Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
  Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote gabias ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

  • Atsakyti
 • Sveiki visi!
  Mano Ex ir aš išsiskyrėme prieš 1 metus ir 2 mėnesius ir buvau šešis mėnesius nėščia. Mes abu mylime vienas kitą ir tai man buvo šokas ir tai tikrai sulaužė mano širdį. Aš bandžiau jam paskambinti ir abi jo linijos buvo atjungtos. Aš bandžiau susisiekti su juo socialiniuose tinkluose, bet jis pašalino mane iš jų. Aš bandžiau susisiekti su jo tėvais, ir jie man pasakė, kad jų sūnus sakė, kad jis manęs nemyli ir nenori manęs matyti ir nežino, kas negerai. Aš verkiau ir verkiau kasdien, nes labai jį mylėjau. Kol pagimdžiau ir kūdikiui nebuvo vienerių metų, negalėjau susigrąžinti meilės. Vėlgi buvau sumišęs. Nežinau, ką daryti, taip pat praradau darbą ir neturiu pinigų rūpintis kūdikiu. Aš buvau apgailėtinai gyvenime, todėl verkiau savo seseriai, papasakojau jai savo problemą ir pasakiau, kad ji žino apie vieną galingą rašybos ratuką, kuris jai padėjo, kai negalėjo pastoti. Kreipiausi į jį elektroniniu paštu ir jis sakė, kad jis man padės, ir pasakė, kad moteris ištarė mano vyrui rašybą ir pasakė, kad jis padės man sulaužyti burtą, kad mano vyras grįš pas mane ir bus mano amžinai. Mane labai nustebino tai, kad viskas, ką jis pasakė, įvyko per 48 valandas. Mano vyras iškart grįžo pas mane, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Siunčiu labai didelį ačiū šiam galingam ir tikram rašybos rašytojui. Meldžiu, kad jis ilgai gyventų ir nuveiktų daugiau savo nuostabių darbų. Jei turite kokių nors problemų, kurios jus trikdo gyvenime, turite susisiekti su šiuo galingu rašybos žinovu! Jis gali jums padėti. Jis nenuvils jūsų, aš suteikiu jums 100% garantiją, kad jis jums padės. Štai jo kontaktas: Siųsti jam el. Laišką: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (17)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų