Savivaldybės vadovai padėkojo Panevėžio rajoną reprezentavusių kolektyvų vadovams, organizatoriams.

Už indėlį kuriant šimtmečio Dainų šventę Panevėžio rajono atstovams – medaliai ir padėkos

Už indėlį kuriant šimtmečio Dainų šventę Panevėžio rajono atstovams – medaliai ir padėkos

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtos Dainų šventės „Vardan tos…“ įspūdžiai ilgam įsirėžė gausiai joje dalyvavusių Panevėžio rajono atstovų atmintyje, o įdėtos pastangos kartu su visos šalies bei užsienio lietuviais kuriant šį grandiozinį renginį – vertos susižavėjimo ir pagarbos.

Į daugiatūkstantinę šventės dalyvių minią gražiai įsiliejusių Panevėžio rajono meno kolektyvų vadovus Savivaldybės administracijos salėje vykusiame padėkos renginyje pagerbė meras Povilas Žagunis, mero pavaduotojas Antanas Pocius, Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus.

Meras dėkojo meno kolektyvų vadovams, organizacinės grupės nariams, perdavė padėką visiems dalyviams ir atlikėjams – šokėjams, dainininkams, muzikantams, teatrų aktoriams, amatininkams už sėkmingą Panevėžio rajono reprezentavimą viename iškiliausių valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginių.

„Savo programas pristatę visuose, taip pat ir finaliniuose, renginiuose, jūs tapote ryškia ir reikšminga šimtmečio Dainų šventės dalimi“,– sakė meras.

Dainų šventėje Panevėžio rajonui atstovavo 780 meno mėgėjų, susibūrusių į 48 kolektyvus: 2 liaudies instrumentų orkestrai, 3 chorai, 5 pučiamųjų instrumentų orkestrai ir 4 choreografinės grupės, 5 liaudiškų šokių kolektyvai, 13 liaudiškos muzikos kapelų, 4 mėgėjų teatrai, 8 folkloro kolektyvai, 4 vokaliniai ansambliai.

Savivaldybės vadovas išreiškė pasididžiavimą, kad šiemet 20-ojoje Dainų šventėje Panevėžio rajono savivaldybės meno kolektyvai buvo ryškiai matomi, garsiai girdimi, atrodė spalvingai, su pakilia nuotaika ir entuziazmu skleidė krašto kultūrinį palikimą.

Dalydamiesi šventės įspūdžiais, meno kolektyvų vadovai padėkojo Savivaldybės vadovams už paramą ir rūpinimąsi – suteiktą galimybę saugiai nuvykti į šventę ir grįžti atgal, gyventi geromis sąlygomis, pasipuošti naujais tautiniais ir koncertiniais drabužiais.

Meras P. Žagunis ir mero pavaduotojas A. Pocius šimtmečio Dainų šventės „Vardan tos…“ kūrėjų medalius ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos dainų šventės direktoriaus Sauliaus Liausos padėkas įteikė 41 meno kolektyvų vadovui.

Medaliai ir padėkos už svarų indėlį kuriant šimtmečio Dainų šventę taip pat skirti merui P. Žaguniui, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui A. K. Rimkui, Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos direktoriaus pavaduotojai Ingai Dasevičienei, pučiamųjų instrumentų orkestro „Aukštyn“ koncertmeisterei Indrei Jonaitytei, organizacinės grupės nariams.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų