Už cigaretę sudaužė automobilį

Už cigaretę sudaužė automobilį

Aštuoniolikmetis Pasvalio rajono gyventojas, pareikalavęs draugo grąžinti pasisavintą elektroninę cigaretę, sulaukė neįtikėtino jo keršto.

Ginčas įvyko Raubonių kaime, viešoje vietoje. Cigaretės nepanoręs atiduoti vaikinas pasikvietė į pagalbą būrį bičiulių. Kompanija išdaužė cigaretės savininko automobilio durų lango stiklą. Vėliau, pasišalinus vairuotojui, mašiną nuvarė, baigė išdaužyti kitus stiklus, aplankstė kėbulą, pavogė viduje buvusią magnetolą ir telefoną.

Policija transporto priemonę rado tame pačiame kaime. Du įtariamieji, 18 ir 19 metų amžiaus jaunuoliai, sulaikyti. Jie automobilio savininkui padarė 880 eurų nuostolį.

Konfliktas kilo ir Panevėžio rajone Gustonių kaime įsikūrusioje bendrovėje. Čia ketvirtadienį policijos pareigūnų pagalbos prireikė pačiam įmonės vadovui. Vyras pasakojo, kad atėjęs nepažįstamas asmuo jam grasino. Nukentėjusiajam po tokio susitikimo Panevėžio ligoninėje nustatytas smilkinio ir galvos sumušimas.

Nuo nepažįstamo asmens tą pačią dieną nukentėjo ir Panevėžyje buvęs neblaivus rajono gyventojas. Jis policijai pasakojo, kad viešoje erdvėje, jam į akis buvo papurkšta dujų ir iš striukės pagrobta piniginė su 20 eurų.

Dėl keršto ar kitos priežasties ketvirtadienį nuostolių patyrė ir Biržų gyventojas. Ryte atvykęs į jam priklausantį sklypą šeimininkas rado 32 šiaudų ritinius sumestus į upę. Vyras suskaičiavo 320 eurų žalą.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų