Ultratriatlonininkai startavo Senvagėje (pildoma fotogalerija)

Ultratriatlonininkai startavo Senvagėje (pildoma fotogalerija)

Vakar Panevėžyje įvyko iškilmingas Pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės etapo atidarymas, o šiandien 11 valandą ryto sportininkai jau startavo pirmoje – plaukimo rungtyje. Senvagėje atletams teks įveikti 7,6 km nuotolį.

Šį kartą sportininkai plaukia kiek kitaip nei ankstesniais metais. Iš viso triatlonininkai įveiks 19 ratų po 400 metrų ir po kiekvieno įveikto rato privalo išlipti į krantą ir vėl atgal šokti į  vandenį.

Tarp gausaus dalyvių skaičiaus varžybose dalyvauja ir du panevėžiečiai. Gimtajame mieste asmeninėje moterų rungtyje varžosi Alina Ranceva, o komandinėse varžybose dalyvauja Laurynas Urbšys. Lietuvos komandai „Darna United“ be L. Urbšio dar atstovauja  Armandas Rokas ir Simas Stasiukaitis. Asmeninėse vyrų grupės varžybose mūsų šaliai atstovauja Mindaugas Garmus.

Gausiausią sportininkų delegaciją į Panevėžį atsiuntė Lenkija. Šiai šaliais Pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės varžybose atstovauja septyni atletai.

Apie 13 valandą sportininkai baigs plaukimo rungtį, persirengs ir sės ant dviračių. Tuomet veiksmas kelsis į Kultūros ir poilsio parką. Ten ultratriatlonininkams važiuojant dviračiais teks įveikti 360 km (vieno rato ilgis 5,2 km).nuotolį. Varžybų lyderiai dar prieš vidurnaktį turėtų pradėti paskutinę  84,4 km bėgimo rungtį.

Galerija

Komentarai

  • Tiek Armandas,tiek Simas taip pat yra panevėžiečiai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų