Laima Skeirytė. "Sekundės" nuotr.

Aukščiausiosios audito institucijos padėka – panevėžietei

Aukščiausiosios audito institucijos padėka – panevėžietei

Kaune vykusiame Savivaldybių kontrolierių asociacijos 20-mečio minėjime valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys įteikė padėkas asociacijos nariams. Tarp apdovanotųjų – ir panevėžietė.

Už dalyvavimą Bendradarbiavimo tarp Valstybės kontrolės ir viešojo sektoriaus vidaus auditorių, savivaldybių kontrolierių, atestuotų auditorių, atliekančių išorės auditą viešajame sektoriuje, komiteto veikloje, siekiant didinti visuomenės pasitikėjimą auditą atliekančiais asmenimis ir gerinti išorės ir vidaus audito kokybę, padėkos įteiktos Panevėžio miesto savivaldybės kontrolierei Laimai Skeirytei ir Kėdainių rajono savivaldybės kontrolierei Zitai Valiauskienei.

Padėką už Valstybės kontrolės ir Savivaldybių kontrolierių asociacijos bendradarbiavimo koordinavimą savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų darbuotojų švietimo srityje gavo Klaipėdos miesto savivaldybės kontrolierė Daiva Čeporiūtė.

Renginyje Valstybės kontrolės atstovai perskaitė pranešimus apie savivaldybių nekilnojamojo turto auditą ir kryptis, savivaldybių kontrolierių išorinės peržiūros pokyčius, 2017 m. nacionalinio ataskaitų rinkinio audito rezultatus ir 2018–2019 m. darbų kryptis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų