Ugnyje supleškėjo malkinė ir automobilis

Ugnyje supleškėjo malkinė ir automobilis

 

Net staiga prapliupęs stiprus lietus sekmadienį neapsaugojo panevėžiečių nuo netikėto gaisro.

Apie 13 val. liepsnos įsiplieskė pačioje Šiaulių gatvės pradžioje, individualaus namo kieme. Ugnis sunaikino ūkinį pastatą ir greta stovėjusį automobilį. Laimei, ugniagesiams pavyko sutramdyti liepsnas ir užbėgti už akių kur kas didesnei nelaimei.

Šeimininkai pasakojo, kad ugnies liežuviai pasirodė staiga.

„Penkių minučių darbas. Tik vyras išėjo ir kaimynė atlėkė pasakyti, kad degam“, – sakė šalia visiškai sudegusios malkinės ugniagesių darbą stebėjusi Dalia.

Ugnis, anot jos, išplito akimirksniu ir patys gyventojai nieko padaryti nebegalėjo. Beliko tik kviesti pagalbą.

Ugniagesiai, kalbintos moters pasakojimu, atvyko labai greitai – vos per 3 minutes. Tačiau iš ūkinio pastato beliko nuodėguliai. Sudegė ir šalia stovėjęs senas Dalios kaimynų automobilis „Volga“.

Siaučiant liepsnoms, kilo grėsmė, kad ugnis gali persimesti ir į gyvenamąjį namą bei kaimynų namus, mat pastatai Šiaulių gatvelėje vieni nuo kitų stovi labai arti. Laimei, ugniagesiai spėjo sutramdyti liepsnas. Jiems pagelbėjo ir pliaupiantis lietus.

Dalia ugnies padarytų nuostolių įvertinti negalėjo. Jos šeimos turtas nebuvo draustas. Moteris tik sakė puolusi gelbėti namuose buvusius dokumentus, nes tikėjosi blogesnių pasekmių.

„Nežinau, kur dabar dėsime malkas, gal prie namo“, – dūsavo malkinės netekusi panevėžietė.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų