"Sekundės" archyvo nuotr.

Gelbėtojai žmogų traukė iš aštuonių metrų gylio šachtos

Gelbėtojai žmogų traukė iš aštuonių metrų gylio šachtos

Ketvirtadienio rytą, kelios minutės iki vienuoliktos valandos, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Raguvą, kur valymo įrenginių siurblinėje dirbusiam Velžio komunalinio ūkio darbuotojui prireikė medikų pagalbos.

Trys šios įmonės darbuotojai darbavosi Raguvoje esančių valymo įrenginių siurblinėje, kai vienas darbininkų pasijuto silpnai ir sukniubo. 59-erių vyrą ištiko astmos priepuolis. Kolegos iškvietė medikus, tačiau šie negalėjo pasiekti maždaug aštuonių metrų gylio šachtoje buvusio žmogaus. Į pagalbą atskubėjo ir ugniagesiai gelbėtojai. Sunegalavęs vyras virve ištrauktas ir perduotas medikams. Ugniagesiams gelbėtojams talkino ir kartu su nelaimėliu dirbę kolegos.

Velžio komunalinio ūkio direktoriaus Vaido Virbalo teigimu, priepuolio ištiktas darbuotojas jaučiasi jau geriau, tačiau į darbą dar negrįš.

„Mes tik dabar patys sužinojome, kad žmogus sirgo astma. Iki šiol darbe jo nebuvo ištikę tokie priepuoliai. Darbuotojas dabar jaučiasi neblogai, bet medikai dar paliko jį ligoninėje tyrimams. Nuo ligų niekas nėra apsaugotas“, – sakė V. Virbalas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų