Tvarkys vieną avaringiausių miesto sankryžų

Tvarkys vieną avaringiausių miesto sankryžų

Viena avaringiausių Panevėžyje S. Dariaus ir S. Girėno, Klaipėdos, Projektuotojų gatvių sankryžą Savivaldybė rengiasi tvarkyti privataus investuotojo lėšomis.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, jau parengti priešprojektiniai sankryžos modernizavimo sprendiniai, šiuo metu vyksta projektavimo ir derinimo su atsakingomis institucijomis etapas.

„Bus rekonstruota pati S. Dariaus ir S. Girėno, Klaipėdos, Projektuotojų g. sankryža su šviesoforine signalizacija, patogesnė vairuotojams taps automobilių stovėjimo aikštelė (įvažiuoti ir išvažiuoti). Tikimės, kad procesas neužtruks, o projektas bus įgyvendintas kaip įmanoma greičiau ir sėkmingai“, – teigia T. Jukna.

Planuojama, kad statybos darbai galėtų prasidėti 2018-aisiais.

S. Dariaus ir S. Girėno, Klaipėdos, Projektuotojų gatvių sankryžoje 2016 metais užregistruoti net 6 eismo įvykiai. Trijuose iš jų sužeisti 4 asmenys. Šiais metais čia įvyko jau dvi avarijos, per kurias sužaloti 3 žmonės.

Atlikus visų Panevėžio gatvių ir sankryžų pastarųjų trejų metų avaringumo analizę paaiškėjo, kad registruoti 592 įskaitiniai eismo įvykiai, per kuriuos žuvo 26 žmonės, sužeista 659. Iš jų 2016 m. – atitinkamai 8 ir 156. Daugelis avarijų įvyksta vis tose pačiose vietose. Panevėžyje yra 27 vadinamosios juodosios dėmės – tai sankryžos, gatvių atkarpos, kuriose per 4 metus užfiksuoti daugiau kaip 4 įskaitiniai eismo įvykiai. Per pastaruosius trejus metus mieste atsirado penkios naujos juodosios dėmės. Kaip avaringos sankryžos pažymėtos ir Smėlynės, J. Basanavičiaus gatvėse. Po vieną tokią vietą turi Nemuno, S. Kerbedžio ir Ramygalos gatvės.

Komentarai

  • eismo įvykių aišku daugiau buvo nei parašėte 😀

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų