Organizatorių nuotr.

Triumfas Karklės festivalyje

Karklėje vykusio festivalio metu gatvės krepšinio turnyre 3×3 puikiai pasirodė mūsų miesto komanda  „Adorma-Roletai Jums” . Ekipa, kuriai atstovavo Darius Griškėnas, Mantas Vaznonis, Benas Bagdonavičius ir Šarūnas Reinartas iškovojo pirmąją vietą  ir pelnė tūkstančio eurų piniginį prizą.

Praėjusiais metais didelio susidomėjimo sulaukęs Regionų krepšinio lygos (RKL) organizuojamas gatvės krepšinio turnyras „RKL Summer 3×3“ grįžo. Pernai įspūdingą prizinį fondą suformavęs sporto renginys nemažino kartelės ir šiemet – už pirmą vietą nugalėtojai gavo  net 1000 eurų premiją.

Regionų krepšinio lyga (RKL) kartu su muzikos, pramogų ir menų festivaliu „Karklė Live Music Beach 2018“ surengė jau antrąjį šios serijos turnyrą – „RKL Summer 3×3 2018“. Šįkart  varžybų svarba dar labiau išaugo, kadangi dalyviai varžėsi ne tik dėl didelio prizinio fondo, bet ir dėl FIBA reitingo taškų.

Karklėje vykusiame turnyre vyravo festivališka atmosfera – gerą sportininkų bei žiūrovų nuotaiką užtikrino specialią programą paruošę didžėjus ir kitos pramogos.

Turnyro taisyklės numatė, kad komandas gali sudaryti 3-4 žaidėjai. Dalyvauti negali sportininkai, praėjusiame sezone rungtyniavę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), taip pat aukščiausiose ir antrose užsienio lygose. RKL žaidėjams apribojimų nebuvo.

Krepšinio turnyre 3×3 dalyvavo 21 komanda. Jos  buvo padalintos į grupes po 4-5. Pirmajame etape komandos sužaidė su visomis savo grupes varžovėmis, o vėliau buvo surengtos atkrintamosios varžybos. Komandos nebuvo skirstomos į amžiaus grupes.

Panevėžiečiai savo pogrupyje iškovojo dvi pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir liko antroje vietoje. Papildomose rungtynėse dėl teisės žaisti ketvirtfinalyje „Adorma-Roletai Jums” 21:2 sutriuškino varžovus ir pateko į aštuntuką.

Ketvirtfinalyje 13:12, o pusfinalyje 14:13 įveikę savo varžovus panevėžiečiai pateko į finalą, kur jų laukė praėjusių metų šio turnyro nugalėtojai Plungės „Garso impulso“ krepšininkai. Po atkaklios bei permainingos kovos „Adorma-Roletai Jums”  minimalius skirtumu 13:12 įveikė „Garso impulsą“ ir iškovojo pirmąją vietą turnyre.

„Gatvės krepšinio specifika visiškai kitokia nei salės. Nors mūsų komanda sukurta neseniai, bet jau sugebėjome pasiekti daug gražių pergalių. Komanda šiuo metu gerai susižaidusi, krepšininkai puikiai supranta vienas kitą ir tai padeda siekti pergalių. Šiuo metu mūsų komanda pagal reitingą patenka į šalies stipriausiųjų ekipų penketuką. Sezonas artėja link pabaigos, bet dar liko keletas turnyrų, kuriuose ketiname dalyvauti. Artimiausias jėgų išbandymas laukia jau šį savaitgalį Kuršėnuose, kur vyks Mažų miestelių lygos 3×3 krepšinio turnyras“, – „Sekundei“ sakė komandos „Adorma-Roletai Jums” įkūrėjas, o taip pat ir žaidėjas M. Vaznonis.