Iš liepsnų apimto gyvenamojo namo ugniagesiai gelbėtojai išnešė namo šeimininkę, tačiau medikams jos atgaivinti nebepavyko.

Tragedija Panevėžyje: užsiliepsnojus namui žuvo moteris (atnaujinta)

Tragedija Panevėžyje: užsiliepsnojus namui žuvo moteris (atnaujinta)

Pirmadienis paženklintas skaudžia netektimi. Rožyno gale, Bruknynės gatvėje esančiame gyvenamajame name kilus gaisrui, žuvo jame gyvenusi garbaus amžiaus moteris.

Pranešimą apie tai, kad iš dviejų aukštų mūrinio gyvenamojo namo veržiasi dūmai, o viduje gali būti žmonių, Bendrasis pagalbos centras gavo maždaug pusvalandį prieš vidurdienį. Atvykus pirmiesiems ugniagesių ekipažams, mūrinis namas jau degė atvira liepsna. Išlaužus iš vidaus užrakintas duris, ugniagesiai gelbėtojai išnešė namo šeimininkę. Ją rado sukniubusią viename iš kambarių. Medikai dar bandė gaivinti 74-erių moterį, tačiau jos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Iš dviejų aukštų namo praktiškai beliko tik sienos: sudegė stogas, medinė perdanga, dalis pirmojo aukšto patalpų. Aiškinamasi, dėl ko kilo gaisras. Kaimynai spėlioja, kad liepsnos įsiplieskė nuo netvarkingo kamino, kuris daug metų galėjo būti net nevalytas, arba iškritusios žiežirbos.

Žuvusiosios kaimynai pasakojo, kad moteris gyveno itin uždarą gyvenimą. Nuo svetimų akių sodybą saugojo tankiai susodintos eglės, aplinka buvo prižiūrėta, nors moteris iš namų praktiškai neišeidavo. Ji įsileisdavo tik pensiją kiekvieną mėnesį atnešančią pašto darbuotoją. Maisto moteriai nupirkdavo kaimynai. Senolė net nenuvykdavo ant maždaug prieš septynerius metus mirusio vyro kapų.

Pasak kaimynų, būtent vyro mirtis palaužė panevėžietę ir ji atsiskyrė nuo pasaulio. Vaikų šeima neturėjo. Keistuole vadinamai moteriai atrodė, kad visi nori jai pakenkti, net pas kaimynus eidavo iš šulinio pasisemti vandens. Jai rodėsi, jog jos šulinyje esantis vanduo užnuodytas.

Pasak kaimynų, sudegęs namas buvo paženklintas ne viena skaudžia nelaime. Prieš daugelį metų šio namo kitoje pusėje gyveno ir žuvusiosios moters brolis su šeima. Tačiau vyras pakėlė prieš save ranką – nusišovė namuose laikytu ginklu. Po šios tragedijos brolio šeima persikėlė gyventi kitur.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų