Donatellos veido išraiška gali pasirodyti baugiai šalta, bet iš tiesų moteris bendrauja šiltai. (Scanpix nuotr.)

Tėvas sūnų sumušė gatvėje

Tėvas sūnų sumušė gatvėje

Panevėžyje vyras vienuolikmetį sūnų ėmėsi auklėti tiesiog gatvėje paleidęs į darbą kumščius.

Apie tėvo smurtą prieš savo vaiką policijai šeštadienį pranešė motina. Anot jos, apie 20.30 val. jos buvęs 40-metis sutuoktinis einant gatve sūnui spyrė į kojas, sudavė smūgį kumščiu į žandą. Į medikus dėl vaiko sužalojimo nesikreipta. Smurtautojas tėvas sulaikytas.

Kupiškio rajono 46-erių gyventoja policijos šaukėsi apginti jos nepilnametę dukrą nuo girto smurtaujančio brolio. Sekmadienio naktį, apie 1 val., prieš 16-metę mergaitę ranką pakėlė kartu gyvenantis jos 20-metis brolis. Vaikinas išvežtas į areštinę. Jam nustatytas 1,65 prom. girtumas.

Šeštadienį 48-erių panevėžietis pranešė buvęs užpultas miesto centre. Apie 10.50 val. Panevėžyje, Vilniaus g., viešoje vietoje, nepažįstamas jaunuolis trenkė jam pečiu į petį, o kitas nepažįstamas vyriškis kumščiu smogė į veidą. Abu įtariamieji sulaikyti. 42-ejų vyrui nustatytas 1,71 prom. girtumas, kitam užpuolikui, 20-mečiui jaunuoliui, 1,90 prom.

Savaitgalį 59-erių panevėžietė policijai pranešė, jog ją nuolatos terorizuoja kaimynas. Moters teigimu, penktadienį apie 17 val. ir šeštadienį apie 11 val. jai grasino 33-ejų kaimynas. Vyriškis sulaikytas.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų