(Gamintojų nuotr.)

Tėvas sūnų sumušė gatvėje

Tėvas sūnų sumušė gatvėje

Panevėžyje vyras vienuolikmetį sūnų ėmėsi auklėti tiesiog gatvėje paleidęs į darbą kumščius.

Apie tėvo smurtą prieš savo vaiką policijai šeštadienį pranešė motina. Anot jos, apie 20.30 val. jos buvęs 40-metis sutuoktinis einant gatve sūnui spyrė į kojas, sudavė smūgį kumščiu į žandą. Į medikus dėl vaiko sužalojimo nesikreipta. Smurtautojas tėvas sulaikytas.

Kupiškio rajono 46-erių gyventoja policijos šaukėsi apginti jos nepilnametę dukrą nuo girto smurtaujančio brolio. Sekmadienio naktį, apie 1 val., prieš 16-metę mergaitę ranką pakėlė kartu gyvenantis jos 20-metis brolis. Vaikinas išvežtas į areštinę. Jam nustatytas 1,65 prom. girtumas.

Šeštadienį 48-erių panevėžietis pranešė buvęs užpultas miesto centre. Apie 10.50 val. Panevėžyje, Vilniaus g., viešoje vietoje, nepažįstamas jaunuolis trenkė jam pečiu į petį, o kitas nepažįstamas vyriškis kumščiu smogė į veidą. Abu įtariamieji sulaikyti. 42-ejų vyrui nustatytas 1,71 prom. girtumas, kitam užpuolikui, 20-mečiui jaunuoliui, 1,90 prom.

Savaitgalį 59-erių panevėžietė policijai pranešė, jog ją nuolatos terorizuoja kaimynas. Moters teigimu, penktadienį apie 17 val. ir šeštadienį apie 11 val. jai grasino 33-ejų kaimynas. Vyriškis sulaikytas.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų