Teismas pagailėjo girtos vairavusios dainininkės

Teismas pagailėjo girtos vairavusios dainininkės

Praeityje žinoma dainininkė, o dabar „Modernaus dainavimo studijos“ direktorė Simona Jakubėnaitė penktadienį iš Panevėžio apylinkės teismo rūmų išėjo pakelta galva. Neblaivi prie vairo pričiupta jauna moteris išvengė baudžiamosios atsakomybės ir atsipirko tik teisių atėmimu.

Teismas, atsižvelgęs, kad S. Jakubėnaitė iki šiol neturėjo reikalų su teisėsauga ir nuoširdžiai gailėjosi savo poelgio, jai skyrė pačią švelniausią bausmę – uždrausta vienerius metus sėsti prie automobilio vairo, jai taip pat teks sumokėti kiek daugiau kaip 36 eurus už automobilio nutempimą. Panevėžietei buvo grąžintas net tėvo Gendriaus Jakubėno vardu registruotas automobilis „Renault“.

Tiesa, nuo baudžiamosios atsakomybės ji atleista pagal autoritetingo asmens laidavimą. Laiduotoju apsiėmė būti S. Jakubėnaitės bičiulė ekonomistė. Jeigu per pusantrų metų žinoma moteris nenusižengs, jos autobiografijoje įrašo apie teistumą nebus.

Kaip „Sekundė“ jau rašė, S. Jakubėnaitė neblaivi prie vairo buvo sulaikyta balandžio 28-osios naktį policijai gavus anoniminį pranešimą. Jai nustatytas 1,61 prom. girtumas, o ligoninėje atlikti kraujo tyrimai parodė dar daugiau – 1,8 prom. Moteris teisinosi, kad išgėrė tik lengvo alaus skardinę. G. Jakubėnas gynė dukrą tikindamas, kad dėl nustatyto girtumo kalti vaistai, kuriuos S. Jakubėnaitė vartojo.

Žinomos moters į vieną iš teismo procesų atėjo palaikyti net kunigas Algirdas Dauknys.

Į teismo posėdžius žurnalistai nebuvo įleidžiami, byla išnagrinėta už uždarų durų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų