Teatre „Menas“ – virtualios meilės paslaptys

Teatre „Menas“ – virtualios meilės paslaptys

Pavasaris pažadina po žiemos snaudusius jausmus. Pasinerti į išsiilgtos meilės sūkurį kviečia ir savaitgalį teatre „Menas“ dienos šviesą išvysianti premjera „Virtuali meilė“.

Šešiolika spektaklių Lietuvos teatrų scenose pastatęs bulgarų kilmės režisierius Peteris Stoičevas žada atskleisti, jog meilę įmanoma rasti ir virtualioje erdvėje. Inscenizacijai jis pasirinko šiuolaikinio austrų rašytojo Danielio Glattauerio romaną „Leo ir Emi“, kuris yra išverstas į daugelį kalbų ir tapęs bestseleriu. Lietuvoje jis taip pat skaitytojų nepaliko abejingų.

P. Stoičevas knygos siužetą nusprendė kiek pakeisti. Du pagrindinius – vyro ir moters – personažus spektaklyje „Virtuali meilė“ pakeitė trys.

Spektaklio siužetas iš tiesų intriguojantis. Moteris, vardu Emi Rotner, norėdama atsisakyti laikraščio prenumeratos spusteli ne tą klavišą ir jos laišką pasiekia svetimo žmogaus elektroninio pašto dėžutę.

Tai, kas prasidėjo nekaltai ir netikėtai, gyvenimus apvers aukštyn kojom. Lemtingos klaidos dėka veikėjai išgyvena visas romantiškas jausmo spalvas ir atspalvius.

„Meilės jausmas gali sujungti ne tik vyrą ir moterį. Norėjau parodyti, kad ji yra universali ir bendražmogiška“, – spektaklio idėją atskleidė režisierius P. Stoičevas. Ir pridūrė: „Nors mūsų spektaklyje meilė yra virtuali, tačiau tikiuosi, jog ji bus stipresnė ir spalvingesnė nei realybėje tarp vyro ir moters“.

Pagrindinius vaidmenis spektaklyje „Virtuali meilė“ kuria Elona Karoblytė, Izabelė Visockaitė ir Ovidijus Kazarinas. Premjerą teatro mylėtojai galės išvysti jau šį šeštadienį bei sekmadienį.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų