Tarybos narys ryžosi atsiprašyti

Tarybos narys ryžosi atsiprašyti

Neblaivus dviračiu į kelią išriedėjęs ir sankryžoje apvirtęs Panevėžio Tarybos narys Gintaras Šileikis tvirtina nesislapstęs nuo viešumos – jis tik laukė tinkamos akimirkos atsiprašyti.

Pirmieji G. Šileikio atgailos sulaukė kolegos šiandien vykusio Tarybos posėdžio pradžioje.

„Noriu visų atsiprašyti dėl netinkamo poelgio, kaip Tarybos nario, kaip žmogaus. Gyvenime patiriame įvairiausių klaidų ir suklupimų, bet svarbiausia visada įvertinti savo poelgį ir išmokti skaudžias pamokas. Labai apgailestauju, nuoširdžiai atsiprašau ir sieksiu savo darbais tamsumas prašalint“, – atsiprašydamas sakė politikas.

Po viešo pareiškimo „Sekundės“ paklaustas, kodėl ilgai delsė pasiaiškinti ir atsiprašyti prieš visuomenę, politikas sakė, kad viskas įvyko laiku. Tarybos posėdis jam pasirodė tinkamiausias tam metas.

G. Šileikį nemalonumai dėl alkoholio užgriuvo praėjusią savaitę. Jis ant dviračio sėdo neblaivus, tačiau kelionę baigė S. Kerbedžio gatvėje. Čia parvirtęs politikas susižalojo veidą ir buvo išgabentas į ligoninę, bet iš jos savavališkai pasišalino.

Politikui buvo nustatytas1,92 prom. girtumas. Jam gresia administracinė bauda nuo 150 iki 200 eurų.

Ilgokai laukę G. Šileikio žodžio, politiniai bendražygiai jo elgesio iki šiol vertinti visgi nesiryžo.

Komentarai

 • pavogei-atsiprasau,prisigerei-atsiprasau.Svarbu ivertinti visada savo poelgi ir ismokti skaudzias pamokas

 • Aš jau galvojau kad rado drąsos nario mandato atsisakyti….., tokie atsiprašymai tai vaikų darželyje labiau tiktų….

  • Atsakyti
 • Miesto gyventojai nori sužinoti ar jau spėjo sugyti nubrozdinta nosis ?

 • Turbūt pagirios buvo sunkios, kad tiek laukė.

  • Atsakyti
 • Kiekvienas žmogaus žingsnis yra dievo kontroliuojamas.Ėjau Vilniaus gatve ir sugalvojau užsukti į turgų.Galvoju ,štai čia būtų trumpiausias kelias ,mašinų nebėra kaip kelio vidury staiga taip dilgtelėjo kelią, kad guliu gatvėje, skrybėlaitė kažkur, rankinukas kažkur, o iš abiejų pusių stovi mašinos.Taip tuo metu sudirbo protas.Taip ir tam Šileikiui,ot taip šovė ten ir praeisiu, o pasibaigė kaip pasibaigė. Iš pamokų mokomės ir nustokit tyčiotis, nes nežinai kas tavęs laukia, kas kaip šaus į galvą.

 • O ką gi ir kam blogo padarė Šileikis ? Tik pats sau , todėl ir kenčia. O Jūs visi kaip vilkai išalkę grobio…..kaip baisu. Jokio žmoniškumo. Dar užėmę , skaitosi , aukštus postus..sėdi..

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų