Tarybai – siūlymas reorganizuoti Dailės ir Muzikos mokyklas

Tarybai – siūlymas reorganizuoti Dailės ir Muzikos mokyklas

Panevėžio miesto savivaldybės tarybai bus teikiamas siūlymas sujungti Dailės ir Muzikos mokyklas.

„Apie šių įstaigų jungimą mieste prabylama ne pirmą kartą. Mokyklos įsikūrusios tame pačiame pastate Vilniaus gatvėje, abi ugdo auklėtinių meninius gebėjimus, tačiau turi atskirus vadovus ir administracijas. Jei pritars Savivaldybės taryba, sujungus mokyklas mažėtų administracinio, ūkio personalo. Pedagogų reorganizacija nepaliestų – tiesiog būtų sudaromos naujos darbo sutartys“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

Savivaldybės tarybai klausimas dėl Dailės ir Muzikos mokyklų sujungimo bus teikiamas vasario pabaigoje.

Komentarai

  • Sujungti ir taupyti. Būtinai reikia ūkiško požiūrio. Lauko durys juk ir tos vienerios. Kas būtų, jeigu Balčikonio gimnazijoje, sakykime, būtų viena mokykla devintokams su savu direktoriumi, sava buhalterija, savu kasininku; dar viena mokykla su visu atskiru valdymo aparatu dešimtokams , dar viena – vienuoliktokams , dar viena atskira – dvyliktokams?

    • Esmė ne tame, kad reikia atskiro direktoriaus kiekvienai kategorijai, o tame, kas nutiks su mokykla, pasak jūsų jei kalbėtumėme apie gimnaziją tiek aštunta, tiek devinta ar dvylikta klase turėtu mokintis vienoje patalpoje\klasėje ir viskas vardan „taupimo“. O kur jūs matote nukeliaus tie pinigai? Manote, kad skirs Panevėžio rekonstravimui ar pan.? Nes aš tai taip nemanau, pinigų tai jie ir taip turi, o vienintelis poreikis yra apsirūpinti patiems.

      http://www.peticijos.lt/visos/72266/

  • Pritariu šių abiejų mokyklų sujungimui, tik taip ir ne kitaip. Juk niekas iš esmės nepasikeis. Ko čia visi taip spardosi (o komentarus šimtu procentu rašinėja tai šių mokyklų administracijos atstovai, kuriems padai svyla (švogerių administracijos) ir agituoja bei kursto kitus,kad tik liktų šiltose kėdėse). Juk viskas po vienu stogu. Eina kalba apie administraciją, mokytojai ir jų darbas, krūvis nenukentės. Galvokite ne apie savo šiltus postus (kalbu apie administraciją abiejų mokyklų, beprasmišką lėšų švaistymą jų algoms neaišku už ką,neaišku ir ką jie ten veikia ir pan., o apie vaikus. Manau, jog viena administracija žymiai geriau ir efektyviau tvarkytųsi, būtų ekonomiškiau, lėšas būtų galima paskirti dailės priemonėms, instrumentams ir pan. Be to mokiniai galėtų dar turėti ir vieną kitą dalyką tiek iš dailės, tiek iš muzikos (pvz, muzikos bei dailės istorija ir pan.Tokiu būdu plėstųsi akiratis, intelektas augtų) Tik už reorganizaciją. Dailė ir muzika dvi neatsiejamos meno sritys.

  • pritariu ir pasisakau už sujungimą.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų